Uitverkoop
Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger.
Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren.
Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen.
Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is beschadigd aan de onderkant. diverse nagelschades. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€549,-
€299,95Je bespaart €249,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is beschadigd aan de onderkant. diverse nagelschades. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
Dit lichtgewicht wetsuit zorgt voor een maximale bewegingsvrijheid tijdens het zwemmen. De Tormentor is een geweldig pak voor de gevorderde zwemmer, met iets minder drijfvermogen dan de Carnage, de Tormentor zorgt voor een stabiele positie in het water. Door middel van NanoAerodome panelen is een gelijk drijfvermogen verzekerd, dit zal uw benen niet uit het water tillen.
Schouderpaneel uit één stuk:
Ontwikkeld met een schouderpaneel uit één stuk dat helemaal van de ene hand naar de andere loopt, is dit paneel vervaardigd met het best mogelijke materiaal dat er te vinden is: Yamamoto #40cell neopreen. Je kunt het 1,5 mm materiaal nauwelijks voelen terwijl het op je schouders ligt.
Eigenschappen:
- Nieuwste technieken en technische ontwikkelingen door wereldleider in neopreenfabricage; Yamamoto!
- Nano SCS-coating (Super Coated Skin) brengt uw snelheid door het water tot een maximaal niveau.
- De hoogst mogelijke zwempositie en toch stabiel blijven. Speed-lift panelen voor een betere snelheid. Dit vermindert ook de druk op de onderrug om meer comfort te bieden voor lange-afstandszwemmers.
- Lage en zeer comfortabele v-gesneden halsconstructie gemaakt van 1,5 mm SCS yamamoto neopreen voor maximaal comfort en minimale wrijving. De adamsappel wordt vrijgehouden om het 'verstikkende' gevoel te voorkomen.
- 2 mm Pro-AeroFlow grijpers op de onderarmen zorgen voor een zeer efficiënte overdracht van armkracht in het water.
- Speedcuffs SCS rekken 1,5 mm (polsen en enkels) uit om het wetsuit in een paar seconden uit te trekken op de overgang.
- Pro-YKK rits, bekend als nummer één bij wetsuit fabrikanten voor een zeer hoge duurzaamheid.
Materiaalsamenstelling:
100% neopreen
Ontworpen en ontwikkeld door ons Nederlandse BTTLNS-team.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren
(0120003-003)
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.
€469,95
€349,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
37% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw heren
(0120001-088)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties.
€799,-
€499,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
26% Korting
BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel zilver
(0121022-097)
De BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel bestaat uit de Zethes 1.0 swim cap, Chione 1.0 zwem handschoenen en de Kheimon 1.0 zwem sokken. We hebben deze 3 neopreen items vernieuwd en ervoor gezorgd dat je ook bij lagere temperaturen kunt blijven zwemmen. Deze swimcap is gemaakt van 3.5 mm - van hoge kwaliteit - neopreen en heeft aan de binnen zijde een thermische voering. En de handschoenen en sokken zijn gemaakt van 3.0 mm - hoge kwaliteit - neopreen en de naden zijn met de hand gelijmd. Deze thermische voering geeft u een nog warmere ervaring dan de normale neopreen accessoires. Met de Neopreen thermal accessoires bundel bent u klaar voor de winter! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€149,85
€109,95Je bespaart €39,90 (incl. BTW)
Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw wetsuit heren
(G40101C10)
De nieuwe Sailfish 2025 Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link
(incl. BTW)
3% Korting
Orca Athlex Flow V2 lange mouw wetsuit dames
(SN54)
De Orca Athlex Flow V2 Wetsuit, gemaakt van Yamamoto neopreen, biedt een ideale mix van elasticiteit en drijfvermogen. Dit vernieuwde model is ontworpen om zwemmers te helpen een hydrodynamische houding in het water te behouden. De verbeterde flexibiliteit in het bovenlichaam en de geïntegreerde buoyancy-technologie in de benen ondersteunen een efficiënte zwemtechniek en verminderen de weerstand in het water. Bij aankoop van de Athlex Flow V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig opbergt, vervoert en aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flow V2 Wetsuit is perfect voor triatleten en openwaterzwemmers die een ideale balans tussen drijfkracht en bewegingsvrijheid zoeken, zonder in te leveren op snelheid en comfort.
€479,-
€459,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
16% Korting
Orca Athlex Flow V2 lange mouw wetsuit heren
(SN14)
De Orca Athlex Flow V2 Wetsuit, vervaardigd uit Yamamoto neopreen, biedt een uitgebalanceerde combinatie van elasticiteit en drijfvermogen. Dit wetsuit helpt zwemmers om hun waterpositie te optimaliseren, zodat ze een meer gestroomlijnde houding kunnen aannemen. De nieuwste versie heeft een verbeterde schouderconstructie voor nog meer flexibiliteit, terwijl geavanceerde drijftechnologie in de benen zorgt voor extra ondersteuning. Bij aankoop van de Athlex Flow V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig opbergt, vervoert en aantrekt zonder het materiaal te beschadigen. De Athlex Flow V2 Wetsuit is perfect voor zwemmers die een combinatie van drijfkracht en flexibiliteit zoeken om hun prestaties in open water te verbeteren.
€479,-
€399,95Je bespaart €79,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Triathlon wetsuits > BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren S
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.