20% Korting
De Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 geeft je comfort met maximale flexibiliteit en zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.
Dit wetsuit is gemaakt van het elastische Yamamoto 38 neopreen en biedt bewegingsvrijheid door de 2mm Bio-Stretch Zone technologie onder de armen en op de onderrug.
Het Aqua Drive materiaal zorgt voor maximaal drijfvermogen en vermindering van de weerstand en het Thermo-Guard materiaal zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.
€329,95
€263,95Je bespaart €66,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3
Bio Stretch Zone
Strategisch geplaatste panelen van 2 mm (onder de armen en onderrug)
4 mm Aqua Drive-kernlichaam
Paneel maximaliseert het drijfvermogen en vermindert de weerstand
Thermo Guard-technologie:
- Op borst, schouders en benen om lichaamswarmte vast te houden
- Enkelovergangspanelen met snelsluiting (hoefijzervormig ontwerp) voor verbeterde overgangstijd
- Gemakkelijk aan te trekken diepe rits aan de achterkant
- Aqua Flex kraagafdichting om water buiten te houden en schuren en belemmering te voorkomen
- Superstretch, Yamamoto 38 neopreen voor ultiem comfort
- UV bescherming
Kenmerken:
- SCS coated Yamamoto 38
- Bio Stretch Zone
- Aqua Flex nekseal
- 4mm Aqua Drive Core panel
- 4mm Thermo-Guard
- Quick-release ankle
- Easy-pull rits op de rug
- 100% UVA/UVB bescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
11% Korting
BTTLNS Vermithrax 1.0 polarized zwembril zwart
(0119003-010)
Deze BTTLNS Vermithrax 1.0 zwembril gepolariseerde lenzen heeft een brede gepolariseerde lens voor een zachte/gefilterde beeldvorming. De gepolariseerde glazen zorgen ervoor dat u geen last heeft van de schittering/weerkaatsing van de zon op het water, iets waar veel openwaterzwemmers last van hebben. De zwembril is gemaakt van het meest duurzame en zachtst mogelijk silicone materiaal met FFT "Face Fit Technology", zodat hij perfect op het gezicht aansluit en lekken voorkomt. Zeer gemakkelijk en goed te verstellen met de snelspanners op beide zijkanten voor een perfecte pasvorm. Uitgevoerd met anti-condens lenzen die vocht op de lenzen voorkomen en zorgen voor langer 'condens vrij' zwemmen. De Vermithrax is een multi-funtionele zwembril, zowel geschikt voor comfortabele trainingen als voor triathlon of openwater wedstrijden. Let op: Inclusief mesh zwembril zakje.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
10% Korting
2XU Propel:1 mouwloos wetsuit zwart/oranje dames
(WW4995c-BLK/ABN)
Het 2XU Propel:1 mouwloos wetsuit is een allround presteerder dat is uitgerust met veel technische functies om aspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven.
Hoogwaardig Japans Yamamoto 39 Cell Neopreen is veerkrachtig maar toch flexibel en varieert in dikte door het hele lichaam van het pak, waardoor het zwaartepunt van het drijfvermogen lager komt te liggen, waardoor blote benen worden voorkomen en je in de perfecte horizontale zwempositie komt te liggen.
Rollbar Technologie zorgt voor minder drijfvermogen aan de randen van het pak, waardoor je sneller van links naar rechts kunt draaien en dode hoeken in je freestyle voorkomt.
€340,-
€304,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
9% Korting
BTTLNS Nereus 2.0 wetsuit lange mouw dames
(0123009-044)
De doorontwikkelde BTTLNS Nereus 2.0 wetsuit lange mouw is gemaakt met twee belangrijke uitgangspunten; veel flexibiliteit rondom de schouders en een neutraal drijfvermogen. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor zwemmers die van zichzelf (natuurlijk) of door hun zwemtechniek een hoge positie van onder onderlichaam in het water hebben. Het neutrale drijfvermogen van de Nereus 2.0 wordt verkregen door een 3mm neopreen materiaal wat van borst tot enkels is toegepast. De Nereus 2.0 heeft 1,8mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen, schouders en oksels voor een zeer goede flexibiliteit en bewegingsvrijheid.
€429,95
€389,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
9% Korting
Orca Vitalis Openwater Hi-Vis wetsuit lange mouw dames
(NN67)
De Orca Openwater Vitalis Hi-Vis Wetsuit is speciaal ontworpen om veilig en met maximale zichtbaarheid in open water te zwemmen en te trainen.
Biedt een zeer goede zichtbaarheid voor extra veiligheid in het water door de oranje neon armen.
Speciaal ontwikkeld voor zwemmen en trainen in open water.
Het biedt ook de nodige thermische isolatie om een ideale lichaamstemperatuur te behouden zonder aan beweging in te boeten.
€199,-
€179,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
20% Korting
2XU Propel:2 lange mouw wetsuit zwart/blauw dames
(WW4993c-BLK/ALO)
Dit 2XU Propel:2 lange mouw wetsuit zit boordevol prestaties om te ondersteunen en te verbeteren.
De Propel:2 van 2XU is marktleider in de mid-range wetsuits en beschikt over veel eigenschappen die je normaal alleen bij aller duurste wetsuits vind.
Winnaar van de Triathlete Magazine Buyer's Guide 'Best In Class"
Het wetsuit zit vol met toonaangevende technologie om de progressieve zwemmer te voorzien van optimaal drijfvermogen en flexibiliteit.
€650,-
€520,-Je bespaart €130,- (incl. BTW)
+ Cadeau
37% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw dames
(0121002-088)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties.
€799,-
€499,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 lange mouw dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.