20% Korting
De Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 geeft je comfort met maximale flexibiliteit en zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.
Dit wetsuit is gemaakt van het elastische Yamamoto 38 neopreen en biedt bewegingsvrijheid door de 2mm Bio-Stretch Zone technologie onder de armen en op de onderrug.
Het Aqua Drive materiaal zorgt voor maximaal drijfvermogen en vermindering van de weerstand en het Thermo-Guard materiaal zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.
€329,95
€263,95Je bespaart €66,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3
Bio Stretch Zone
Strategisch geplaatste panelen van 2 mm (onder de armen en onderrug)
4 mm Aqua Drive-kernlichaam
Paneel maximaliseert het drijfvermogen en vermindert de weerstand
Thermo Guard-technologie:
- Op borst, schouders en benen om lichaamswarmte vast te houden
- Enkelovergangspanelen met snelsluiting (hoefijzervormig ontwerp) voor verbeterde overgangstijd
- Gemakkelijk aan te trekken diepe rits aan de achterkant
- Aqua Flex kraagafdichting om water buiten te houden en schuren en belemmering te voorkomen
- Superstretch, Yamamoto 38 neopreen voor ultiem comfort
- UV bescherming
Kenmerken:
- SCS coated Yamamoto 38
- Bio Stretch Zone
- Aqua Flex nekseal
- 4mm Aqua Drive Core panel
- 4mm Thermo-Guard
- Quick-release ankle
- Easy-pull rits op de rug
- 100% UVA/UVB bescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
11% Korting
BTTLNS Vermithrax 1.0 polarized zwembril zwart
(0119003-010)
Deze BTTLNS Vermithrax 1.0 zwembril gepolariseerde lenzen heeft een brede gepolariseerde lens voor een zachte/gefilterde beeldvorming. De gepolariseerde glazen zorgen ervoor dat u geen last heeft van de schittering/weerkaatsing van de zon op het water, iets waar veel openwaterzwemmers last van hebben. De zwembril is gemaakt van het meest duurzame en zachtst mogelijk silicone materiaal met FFT "Face Fit Technology", zodat hij perfect op het gezicht aansluit en lekken voorkomt. Zeer gemakkelijk en goed te verstellen met de snelspanners op beide zijkanten voor een perfecte pasvorm. Uitgevoerd met anti-condens lenzen die vocht op de lenzen voorkomen en zorgen voor langer 'condens vrij' zwemmen. De Vermithrax is een multi-funtionele zwembril, zowel geschikt voor comfortabele trainingen als voor triathlon of openwater wedstrijden. Let op: Inclusief mesh zwembril zakje.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
10% Korting
2XU Propel:1 lange mouw wetsuit zwart/oranje dames
(WW4994c-BLK/ABN)
Dit veelzijdige 2XU Propel:1 lange mouw wetsuit is gemaakt voor de ambitieuze atleten die opzoek zijn naar een pak waarmee ze het de meer ervaren triatleten moeilijk kunnen maken.
Het is een allround pak uitgerust met veel van de technische kenmerken omaspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven.
Tevenz zorgt dit wetsuit voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
€400,-
€359,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
20% Korting
Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit dames
(G20206C1060)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
€349,95
€279,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
10% Korting
Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit dames
(WS22WVAN101)
Het Zone3 Vanquish-X wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt.
€859,-
€769,95Je bespaart €89,05 (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit dames
(0121014-039)
Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen.
€279,95
€249,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
9% Korting
BTTLNS Nereus 2.0 wetsuit lange mouw dames
(0123009-044)
De doorontwikkelde BTTLNS Nereus 2.0 wetsuit lange mouw is gemaakt met twee belangrijke uitgangspunten; veel flexibiliteit rondom de schouders en een neutraal drijfvermogen. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor zwemmers die van zichzelf (natuurlijk) of door hun zwemtechniek een hoge positie van onder onderlichaam in het water hebben. Het neutrale drijfvermogen van de Nereus 2.0 wordt verkregen door een 3mm neopreen materiaal wat van borst tot enkels is toegepast. De Nereus 2.0 heeft 1,8mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen, schouders en oksels voor een zeer goede flexibiliteit en bewegingsvrijheid.
€429,95
€389,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 lange mouw dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.