
Duik zelfverzekerd in het koude water met het klassieke Arena Triathlon wetsuit dames.
De combinatie van de elastische stof en het neopreen in het wetsuit zorgen voor meer elasticiteit en een beter drijfvermogen, ongeacht de richting waarin het water stroomt.
Het wetsuit heeft unieke inzetstukken op de borst en op de rug die zorgen voor extra lift.
Dankzij de PU coating beschikt het wetsuit over veel minder weerstand in het water.
Trek het wetsuit snel uit met de handige omgekeerde rits.
Fina approved: dit Arena wetsuit is goedgekeurd door de Fina en is toegelaten bij de KNZB en KNTB.
Materiaalsamenstelling: 85% Neopreen 15% Nylon
€299,95
€199,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De nieuwe 2025 Sailfish G-Range 9 Wetsuit is ontworpen voor zwemmers die streven naar snelheid en minimale weerstand in het water.
Dit wetsuit biedt minder drijfvermogen dan andere premium wetsuits, waardoor het ideaal is voor krachtige zwemmers die een natuurlijke zwemhouding willen behouden zonder extra ondersteuning.
De G-Range Wetsuit is de perfecte keuze voor ervaren zwemmers die snelheid en bewegingsvrijheid willen maximaliseren, zonder concessies te doen aan comfort en hydrodynamica.
Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link
(incl. BTW)
Geef je zwem prestaties nu een boost met het BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit. Door de combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen te optimaliseren heeft BTTLNS een nieuw mid-range topmodel. Specifiek geplaatste nano-Aerodome panelen zorgen voor een mooi centraal drijfvermogen, het gebruik van deze techniek zorgt voor wel 30% meer lift dan bij normaal neopreen. Uitgerust met 2 mm neopreen panelen op de armen, een super flexibele drukverlagende kraag en speedcuffs.
€469,95
€419,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Orca Vitalis Light mouwloos wetsuit is de evolutie van Openwater RS1 Sleeveless.
Het Vitalis Light open water wetsuit is de perfecte keuze voor zwemmers die niet veel warmte-isolatie nodig hebben en de voorkeur geven aan een wetsuit met meer flexibiliteit voor onbeperkte bewegingsvrijheid tijdens het zwemmen.
De mouwloze constructie geeft u absolute bewegingsvrijheid in het schouder- en armgebied bij het zwemmen in open water
(incl. BTW)
De Sailfish One 7 fullsleeve wetsuit dames is een pak van topklasse met een maximaal drijfvermogen en een uitstekende flexibiliteit. De One is voorzien van het unieke Nano Aero Dome neopreen met honingraatvormige luchtcellen in de borst en dijen om de lichaamshouding in het water te optimaliseren. De vergrote Zero Resistance zijpanelen in combinatie met de nieuwe onderarm-stukken maken de armbewegingen vrijer en efficiënter. Deze verbeterde efficiëntie gaat hand in hand met extra comfort: De zeer flexibele Ultra Soft Stretch binnenvoering garandeert een minimale weerstand.
€719,-
€609,95Je bespaart €109,05 (incl. BTW)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties.
€799,-
€719,-Je bespaart €80,- (incl. BTW)
De Orca Athlex Flow V2 Wetsuit, gemaakt van Yamamoto neopreen, biedt een ideale mix van elasticiteit en drijfvermogen. Dit vernieuwde model is ontworpen om zwemmers te helpen een hydrodynamische houding in het water te behouden. De verbeterde flexibiliteit in het bovenlichaam en de geïntegreerde buoyancy-technologie in de benen ondersteunen een efficiënte zwemtechniek en verminderen de weerstand in het water. Bij aankoop van de Athlex Flow V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig opbergt, vervoert en aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flow V2 Wetsuit is perfect voor triatleten en openwaterzwemmers die een ideale balans tussen drijfkracht en bewegingsvrijheid zoeken, zonder in te leveren op snelheid en comfort.
€479,-
€459,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Arena Triathlon wetsuit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.