Uitverkoop
Duik zelfverzekerd in het koude water met het klassieke Arena Triathlon wetsuit dames.
De combinatie van de elastische stof en het neopreen in het wetsuit zorgen voor meer elasticiteit en een beter drijfvermogen, ongeacht de richting waarin het water stroomt.
Het wetsuit heeft unieke inzetstukken op de borst en op de rug die zorgen voor extra lift.
Dankzij de PU coating beschikt het wetsuit over veel minder weerstand in het water.
Trek het wetsuit snel uit met de handige omgekeerde rits.
Fina approved: dit Arena wetsuit is goedgekeurd door de Fina en is toegelaten bij de KNZB en KNTB.
Materiaalsamenstelling: 85% Neopreen 15% Nylon
€299,95
€199,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
41% Korting
BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit lange mouw dames
(0120007-044)
Het BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit is een nieuw, super flexibel wetsuit en is speciaal ontwikkeld door en voor triatleten. Dit wetsuit is speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die een natuurlijke zwempositie hebben (hoge positie onderlichaam in het water). De Nereus heeft een 3mm neopreen materiaal van borst tot enkels wat voor een neutraal drijfvermogen zorgt. 3 mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen en schouders zorgt het ervoor dat u het materiaal niet voelt als u gaat zwemmen.
€429,95
€249,95Je bespaart €180,- (incl. BTW)
Orca Apex Flow V2 lange mouw wetsuit dames
(SN51)
De Orca Apex Flex V2 Wetsuit is het meest flexibele wetsuit uit de Orca-collectie, speciaal ontworpen voor ervaren zwemmers met een verfijnde techniek die geen extra drijfvermogen nodig hebben. Dit model is volledig gericht op bewegingsvrijheid en biedt dankzij het Yamamoto neopreen en innovatieve schouderpatroon een nog grotere flexibiliteit dan zijn voorganger. De verkorte, omgekeerde rits zorgt voor een elastischer ontwerp, terwijl de verwijderde armgraphics de schouders nog meer vrijmaken. Dit wetsuit is ontwikkeld voor maximale snelheid en efficiëntie in open water. Bij aankoop van de Apex Flex V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit gemakkelijk opbergt, vervoert en aantrekt zonder het materiaal te beschadigen.
(incl. BTW)
20% Korting
Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 lange mouw dames
(ASSU8380181)
De Aqua Sphere Pursuit Wetsuit V3 geeft je comfort met maximale flexibiliteit en zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.
Dit wetsuit is gemaakt van het elastische Yamamoto 38 neopreen en biedt bewegingsvrijheid door de 2mm Bio-Stretch Zone technologie onder de armen en op de onderrug.
Het Aqua Drive materiaal zorgt voor maximaal drijfvermogen en vermindering van de weerstand en het Thermo-Guard materiaal zorgt voor behoud van lichaamswarmte op borst, schouders en benen.
€329,95
€263,95Je bespaart €66,- (incl. BTW)
10% Korting
Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit dames
(G20209C1060)
Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit dames als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie.
€249,95
€224,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
10% Korting
Sailfish One 7 fullsleeve wetsuit dames
(G70203C10)
De Sailfish One 7 fullsleeve wetsuit dames is een pak van topklasse met een maximaal drijfvermogen en een uitstekende flexibiliteit. De One is voorzien van het unieke Nano Aero Dome neopreen met honingraatvormige luchtcellen in de borst en dijen om de lichaamshouding in het water te optimaliseren. De vergrote Zero Resistance zijpanelen in combinatie met de nieuwe onderarm-stukken maken de armbewegingen vrijer en efficiënter. Deze verbeterde efficiëntie gaat hand in hand met extra comfort: De zeer flexibele Ultra Soft Stretch binnenvoering garandeert een minimale weerstand.
€750,-
€675,-Je bespaart €75,- (incl. BTW)
20% Korting
Aquaman Rafale lange mouw wetsuit zwart/roze dames
(ARAF22)
Het nieuwe Aquaman Rafale lange mouw wetsuit zwart/roze dames is een echt wetsuit voor triatleten. Al onze expertise in een wetsuit gestoken. Het nieuwe model blijft trouw aan de filosofie die al sinds 1976 gehanteerd word: het produceren van producten van hoge kwaliteit, gemaakt van het beste neopreen en uitgerust met geavanceerde en innovatieve technologie. Dankzij het 4,5 mm dikke neopreen zal de Rafale u snel laten zwemmen Door de gelijmde constructie verkrijgt u maximaal drijfvermogen en isolatie.
€300,-
€239,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Arena Triathlon wetsuit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.