Uitverkoop
De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort.
Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment.
Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel.
Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica.
Ontwikkeld met een unieke dames specifieke pasvorm en een innovatieve druk verlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels
€469,95
€281,95Je bespaart €188,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
-Gemaakt van hoogwaardig Yamamoto neopreen, wereldwijd dé standaard in kwaliteit en duurzaamheid.
-#40 cell Yamamoto neopreen met een dikte van 1,3mm op schouders, armen en oksels – extreem flexibel voor ultieme bewegingsvrijheid tijdens de slag.
-Vernieuwde pasvorm zorgt voor een nauwsluitend ontwerp dat zich beter vormt naar het lichaam – met name onder de oksels – voor minder weerstand en meer comfort.
-Ontwikkeld en uitgebreid getest voor maximale efficiëntie en prestaties in het water.
-Enkellaagse nekconstructie die de adamsappel vrijlaat voor een drukvrije en comfortabele pasvorm rondom de nek en borst.
-Deze inferno 2.0 heeft een geupdate dames specifieke pasvorm welke zeer mooi aansluit op het dames postuur; goede vormgeving op de borst/oksels en aansluiting in de onderrug
-Speedcuffs SCS stretch van 1,5mm op de polsen en 2,5mm op de enkels zorgen voor razendsnel uittrekken tijdens wissels.
-Uitgerust met een duurzame Pro-YKK ritssluiting, gebruikt door topmerken wereldwijd.
Materiaalsamenstelling:
100% neopreen
Ontworpen en ontwikkeld door het Nederlandse BTTLNS-team – met oog voor detail en een passie voor triatlon.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
40% Korting
BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit lange mouw dames
(0120008-059)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’.
€279,95
€167,95Je bespaart €112,- (incl. BTW)
39% Korting
BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel zilver
(0121022-097)
De BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel bestaat uit de Zethes 1.0 swim cap, Chione 1.0 zwem handschoenen en de Kheimon 1.0 zwem sokken. We hebben deze 3 neopreen items vernieuwd en ervoor gezorgd dat je ook bij lagere temperaturen kunt blijven zwemmen. Deze swimcap is gemaakt van 3.5 mm - van hoge kwaliteit - neopreen en heeft aan de binnen zijde een thermische voering. En de handschoenen en sokken zijn gemaakt van 3.0 mm - hoge kwaliteit - neopreen en de naden zijn met de hand gelijmd. Deze thermische voering geeft u een nog warmere ervaring dan de normale neopreen accessoires. Met de Neopreen thermal accessoires bundel bent u klaar voor de winter! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€149,85
€89,95Je bespaart €59,90 (incl. BTW)
24% Korting
Sailfish Attack fullsleeve wetsuit dames
(G80204C10)
De nieuwe 2025 Sailfish Attack 8 Wetsuit is ontworpen voor zwemmers die op zoek zijn naar een betrouwbare en veelzijdige wetsuit. Dit model biedt duurzaamheid, uitgebalanceerd drijfvermogen en een comfortabele pasvorm, waardoor het perfect is voor zowel trainingen als wedstrijden. Dankzij de verbeterde 4-way stretch binnenvoering blijf je efficiënt bewegen, of je nu baantjes trekt of strijdt om de overwinning. De Attack 8 Wetsuit biedt de perfecte balans tussen prestaties, comfort en duurzaamheid, zodat je zonder zorgen kunt genieten van elke zwemsessie. Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link
€525,-
€393,95Je bespaart €131,05 (incl. BTW)
25% Korting
Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw wetsuit dames
(G40201C10)
De nieuwe 2025 Sailfish Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link
€1.099,-
€823,95Je bespaart €275,05 (incl. BTW)
24% Korting
Orca Zeal Perform lange mouw wetsuit dames
(NN6F)
De Orca Zeal Perform Wetsuit is de geavanceerde opvolger van de Openwater Perform en speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die maximale flexibiliteit en een neutrale waterligging zoeken. Dit wetsuit biedt minimale drijfkracht, zodat je je natuurlijke zwemtechniek optimaal kunt behouden. De Zeal Perform Wetsuit is de perfecte keuze voor zwemmers die maximale prestaties willen leveren zonder concessies te doen aan bewegingsvrijheid en comfort.
€349,-
€261,95Je bespaart €87,05 (incl. BTW)
24% Korting
Zone3 Thermal Agile fullsleeve wetsuit dames
(WS22WTAG101)
Als je net begint met open water zwemmen, vooral in de koudere maanden, is het Zone3 Thermal Agile fullsleeve wetsuit perfect voor jou. De Agile Thermal houdt je warm bij het zwemmen in koud water. De fleecevoering op belangrijke plaatsen isoleert waar je het nodig hebt, zodat je comfortabel en ondersteund blijft. Naast superieure warmte biedt het pak ook ongelooflijke flexibiliteit dankzij de 2mm Flex-Fit schouderpanelen, die ervoor zorgen dat u langer kunt zwemmen in kouder water.
€328,95
€246,95Je bespaart €82,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.