BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit dames  0121001-036 Uitverkoop

BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit dames

0121001-036 | Schrijf de eerste review! 70006 70006 8720647702038

De BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit is een thermisch wetsuit, dat perfect is voor zwemmers die graag met lagere water temperaturen openwater willen kunnen zwemmen.

Dit wetsuit maakt het mogelijk om vroeger in het seizoen te starten, of juist langer in het seizoen door te kunnen gaan als de watertemperatuur lager dan normaal is.

We hebben de speciaal ontworpen technieken van de Inferno 1.0 behouden en hebben daar het thermische element aan toegevoegd.

Met de nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, deze specifieke technologie biedt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen.

Naast de ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort, biedt dit wetsuit nu ook extra bescherming tegen de kou.

Doordat de kwaliteiten van de standaard Inferno 1.0 behouden zijn gebleven, is dit de topper van de mid-range wetsuits met ook nog eens een thermisch voordeel.

Waar het water met een normaal wetsuit sneller te koud is, kunt u met dit wetsuit deze kou juist gaan trotseren!

Tip: in combinatie met de neopreen thermal accessoires bent u volledig beschermd tegen de koude water temperaturen


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
XS
S
SM
ST
M
L
XL
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,-

399,95 €399,95

Je bespaart €149,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • Voorzien van een warmte vaste thermo laag.
  • Gebalanceerd drijfvermogen
  • Maximale flexibiliteit
Omschrijving

Eigenschappen:
- 39# Cell yamamoto neopreen zorgt voor super flexibiliteit, verhoogd comfort en maximale bewegingsvrijheid.
- Door de Aerodome panelen van heup tot knie heeft u centraal meer drijfvermogen, dit levert een stabiele houding in het water op.
- Enkel-laag nekconstructie zorgt voor goede afsluiting, door de adamsappel vrij te laten voelt u geen druk op de borst of nek.
- Maakt gebruik van Yamamote neopreen, vanwege de enorm hoge productie kwaliteit met recht de wereldleider in Neopreen fabricatie.
- Speciaal ontworpen en getest voor optimale prestatie tijdens het zwemmen.
- Speedcuffs SCS stretch 1,5mm (polsen en enkels) om het uittrekken van het wetsuit op de wissel zo snel mogelijk te krijgen.
- Zeer duurzame Pro-YKK rits, wordt door meerdere top fabrikanten gebruikt voor topmodellen.

Artic thermal laag:
- De thermische laag zorgt ervoor dat de lichaamswarmte langer vastgehouden wordt en dat er minder waterabsorbtie plaats vindt waardoor u minder snel af koelt
- Het wetsuit is voorzien van een thermische laag op de borst, buik, middel/core en rug panelen.
- Met de Thermal Inferno kunt u ongeveer tot een watertemperatuur zwemmen van 9-10 graden, met een normaal wetsuit ligt deze temperatuur rond de 12-13 graden

NanoAerodome:
Uniek materiaal! Bij NanoAerodome panelen worden er kleine belletjes lucht tussen het neopreen geperst, dit levert u tot wel 30% drijfvermogen op.

Materiaalsamenstelling:
100% neopreen.

Ontworpen en ontwikkeld door het Nederlandse BTTLNS-team.

Specificaties
  • Flexibiliteit Gemiddeld
  •   Maximaal
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken BTTLNS
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Mint
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Bttlns openwater
  •   BTTLNS Arctic Collection
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw dames 10% Korting BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw dames (0120006-045)

Geef je zwem prestaties nu een boost met het BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit. Door de combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen te optimaliseren heeft BTTLNS een nieuw mid-range topmodel. Specifiek geplaatste nano-Aerodome panelen zorgen voor een mooi centraal drijfvermogen, het gebruik van deze techniek zorgt voor wel 30% meer lift dan bij normaal neopreen. Uitgerust met 2 mm neopreen panelen op de armen, een super flexibele drukverlagende kraag en speedcuffs.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€419,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Blueseventy Thermal Reaction wetsuit dames 36% Korting Blueseventy Thermal Reaction wetsuit dames (170000584)

De Blueseventy Thermal Reaction wetsuit dames is een variant van het Reaction wetsuit gemaakt voor koudere temperaturen met een thermische voering genaamd Zirconium. Deze unieke jersey absorbeert minder water, biedt uitstekende flexibiliteit en geeft een extra bescherming tegen de elementen. De Thermal Reaction is uitgevoerd met de traditionele YKK-rits die het aan- en uittrekken van het wetsuit heel makkelijk maakt. Daarnaast beschikt het wetsuit over RST-panelen, een SCS-coating en drievoudig gelijmde naden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€675,-

€429,95

  Je bespaart €245,05 (incl. BTW)

Zone3 Thermal Agile fullsleeve wetsuit dames 16% Korting Zone3 Thermal Agile fullsleeve wetsuit dames (WS22WTAG101)

Als je net begint met open water zwemmen, vooral in de koudere maanden, is het Zone3 Thermal Agile fullsleeve wetsuit perfect voor jou. De Agile Thermal houdt je warm bij het zwemmen in koud water. De fleecevoering op belangrijke plaatsen isoleert waar je het nodig hebt, zodat je comfortabel en ondersteund blijft. Naast superieure warmte biedt het pak ook ongelooflijke flexibiliteit dankzij de 2mm Flex-Fit schouderpanelen, die ervoor zorgen dat u langer kunt zwemmen in kouder water.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€328,95

€274,95

  Je bespaart €54,- (incl. BTW)

Orca Zeal Hi Vis lange mouw wetsuit dames 10% Korting Orca Zeal Hi Vis lange mouw wetsuit dames (NN6Z)

De Orca Zeal Hi-Vis wetsuit combineert zichtbaarheid, drijfvermogen en elasticiteit. Het is het ideale wetsuit voor open water zwemmers die de zwaarste omstandigheden moeten trotseren. De armen, benen en rug zijn voorzien van high-visibility oranje voor de veiligheid. Het drijfvermogen van de Aerodome 2 technologie zorgt ervoor dat u zich veilig voelt tijdens uw
water avonturen. Voor meer thermische isolatie en betere afdichting, is een tweede laag "batwing" neopreen, die voorkomt dat water de rits en hals van het pak binnendringt.

Gratis levering: 3-7 werkdagen

€449,-

€399,95

  Je bespaart €49,05 (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw wetsuit dames 20% Korting Zone3 Advance lange mouw wetsuit dames (WS21WADV101)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€369,-

€294,95

  Je bespaart €74,05 (incl. BTW)

Orca Athlex Flow lange mouw wetsuit dames 20% Korting Orca Athlex Flow lange mouw wetsuit dames (MN54)

Het Orca Athlex Flow wetsuit lange mouw is een nieuwe (r)evolutie van de Orca Sonar. De Athlex Flow is perfect in balans tussen drijfvermogen en flexibiliteit. In het boven lichaam zijn hoge elastische materialen verwerkt Deze technologieën stellen de zwemmer in staat zijn positie in het water te corrigeren, waardoor een meer hydrodynamische houding wordt bereikt. Dit wetsuit is de opvolger van de welbekende Orca Sonar, deze heeft nagenoeg dezelfde flexibiliteit, drijfvermogen en eigenschappen.

Gratis levering: 3-7 werkdagen

€478,95

€382,95

  Je bespaart €96,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits dames > BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.