De Orca Vitalis Thermal Wetsuit is ontworpen voor openwaterzwemmers die extra bescherming tegen kou nodig hebben.
Dit wetsuit combineert geavanceerde warmte-isolatietechnologieën, zoals Thermal X-voering, met slimme afdichtingstechnieken om warmteverlies te minimaliseren.
De toevoeging van een extra Batwing-neopreenlaag voorkomt dat koud water de nek en rits binnendringt, terwijl de dikke panelen zorgen voor verbeterd drijfvermogen en energiebesparing tijdens koude zwemsessies.
De Vitalis Thermal Wetsuit is ideaal voor zwemmers die in koud water trainen en op zoek zijn naar een wetsuit dat warmte, drijfvermogen en flexibiliteit combineert voor een comfortabele en veilige zwemervaring.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
-Uitstekende thermische isolatie – Tot 5 mm dikke panelen in combinatie met Thermal X-voering zorgen voor maximale warmtebehoud
-Batwing-constructie – Extra laag neopreen voorkomt instroom van koud water bij de nek en rits, waardoor lichaamswarmte beter wordt vastgehouden
-Optimale flexibiliteit – 39+ en 39FS-technologieën in de schouders en oksels verbeteren de bewegingsvrijheid
-Hoge en neutrale drijfkracht – Extra dikke panelen op de romp zorgen voor stabiliteit en extra veiligheid in open water
-Zacht en comfortabel – De Thermal X binnenvoering voelt aangenaam aan en verhoogt het draagcomfort in koude omstandigheden
-Inclusief Fabric Gloves – Helpt bij het aantrekken van het wetsuit zonder het neopreen te beschadigen
-Samenstelling - 95% neopreen, 5% polyamide (nylon)
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit heren
(0120018-034)
Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
28% Korting
BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit lange mouw heren
(0120005-034)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’.
€279,95
€199,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
24% Korting
BTTLNS Neopreen zwemsokken en zwemhandschoenen voordeelset zwart/goud
(0120016-087)
De BTTLNS voordeelset bestaat uit de Neopreen zwemsokken Caerus 1.0 en de Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0, deze zijn essentieel om je voeten en handen warm te houden tijdens het zwemmen in koud water. Door het 3mm neopreen van topkwaliteit ben je ten alle tijden beschermd tegen de ijskoude en ruwe omstandigheden van het open water. Door de langere klittenbandsluiting, gelijmde en dubbel gestikte naden, heeft BTTLNS een ultieme handschoen gecreëerd om uw handen warm te houden in het ongetemde water. Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€79,90
€59,95Je bespaart €19,95 (incl. BTW)
26% Korting
BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel zilver
(0121022-097)
De BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel bestaat uit de Zethes 1.0 swim cap, Chione 1.0 zwem handschoenen en de Kheimon 1.0 zwem sokken. We hebben deze 3 neopreen items vernieuwd en ervoor gezorgd dat je ook bij lagere temperaturen kunt blijven zwemmen. Deze swimcap is gemaakt van 3.5 mm - van hoge kwaliteit - neopreen en heeft aan de binnen zijde een thermische voering. En de handschoenen en sokken zijn gemaakt van 3.0 mm - hoge kwaliteit - neopreen en de naden zijn met de hand gelijmd. Deze thermische voering geeft u een nog warmere ervaring dan de normale neopreen accessoires. Met de Neopreen thermal accessoires bundel bent u klaar voor de winter! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€149,85
€109,95Je bespaart €39,90 (incl. BTW)
Sailfish Attack fullsleeve wetsuit dames
(G80204C10)
De nieuwe 2025 Sailfish Attack 8 Wetsuit is ontworpen voor zwemmers die op zoek zijn naar een betrouwbare en veelzijdige wetsuit. Dit model biedt duurzaamheid, uitgebalanceerd drijfvermogen en een comfortabele pasvorm, waardoor het perfect is voor zowel trainingen als wedstrijden. Dankzij de verbeterde 4-way stretch binnenvoering blijf je efficiënt bewegen, of je nu baantjes trekt of strijdt om de overwinning. De Attack 8 Wetsuit biedt de perfecte balans tussen prestaties, comfort en duurzaamheid, zodat je zonder zorgen kunt genieten van elke zwemsessie. Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link
(incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw dames
(0124002-045)
De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort. Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment. Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel. Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica. Ontwikkeld met een unieke dames specifieke pasvorm en een innovatieve druk verlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels
€469,95
€419,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Orca Vitalis Thermal lange mouw wetsuit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.