Orca S7 lange mouw wetsuit heren  JVNJ Uitverkoop

Orca S7 lange mouw wetsuit heren

JVNJ | Schrijf de eerste review! 39495 39495 8434446376580

Met de Orca S7 lange mouw wetsuit heren sta je aan het begin van de wedstrijd al met 1-0 voor, de S7 is een instapmodel wetsuit die je niet in de steek laat.

De S7 is voor de progressieve zwemmer het alternatief op het 3.8 wetsuit van orca.

Dit type zwemmer heeft extra drijfvermogen nodig, dus de S7 is ontworpen om de positie van de triatleet in het water te verhogen zonder afbreuk te doen aan zijn flexibiliteit.

De S7 is het perfecte hulpmiddel om ervoor te zorgen dat het zwemmen je niet vertraagt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
229 €229,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca S6 lange mouw wetsuit heren

Net als zijn voorganger, belooft de S7 hydrodynamica, flexibiliteit, drijfvermogen en duurzaamheid. Het neopreen is voorzien van een SCS coating die de weerstand in het water verminderd. De onderarm- en schouderpanelen zijn gemaakt van 2mm dik Yamamoto 39-cell neopreen en zorgen voor een uitstekende flexibiliteit en bewegingsvrijheid.

De achterkant is net iets dikker en geeft meer drijfvermogen en houd meer warmte vast. Het 5mm neopreen op de heupen en benen tilt het lichaam iets op om zo in de perfecte zwemhouding te komen liggen . Het 3mm paneel op de borst voorkomt dat het lichaam gaat draaien.

Eigenschappen:
- Bedoeld om uw positie in het water te corrigeren dankzij het drijfvermogen
- Extra flexibel door gebruik van Yamamoto #39 neopreen
- Fantastische prijs-kwaliteitsverhousding
- Halsvoering vermindert frictie 
- Slipstream rits
- Siliconen Hydrostroke armpanelen
- SCS Coating - voor minder weerstand in het water
- Microcell structuur stoot water af en genereert minder weerstand bij de voorwaartse beweging
- Speed Transition Panels - voor het snel uittrekken van het wetsuit bij overgangen
- Zacht materiaal verbetert het contact met de huid, waardoor het prettiger aanvoelt

Karakteristieken % (0-100)
Flexibiliteit 53%
Drijfvermogen 74%
Hydrodynamisch 54%
Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Orca
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Oranje
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Orca triathlon 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml (MN14324)

De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.

Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€11,95

 (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit heren 25% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit heren (G20109C1060)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit heren als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€249,95

€186,95

  Je bespaart €63,- (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren 24% Korting Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren (WS21MADV101)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€369,-

€276,95

  Je bespaart €92,05 (incl. BTW)

BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit heren 40% Korting BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit heren (0121000-037)

De BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit is een thermisch wetsuit, dat perfect is voor zwemmers die graag met lagere water temperaturen openwater willen kunnen zwemmen. Dit wetsuit maakt het mogelijk om vroeger in het seizoen te starten, of juist langer in het seizoen door te kunnen gaan als de watertemperatuur lager dan normaal is. We hebben de speciaal ontworpen technieken van de Inferno 1.0 behouden en hebben daar het thermische element aan toegevoegd. Met de nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, deze specifieke technologie biedt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Naast de ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort, biedt dit wetsuit nu ook extra bescherming tegen de kou. Doordat de kwaliteiten van de standaard Inferno 1.0 behouden zijn gebleven, is dit de topper van de mid-range wetsuits met ook nog eens een thermisch voordeel. Waar het water met een normaal wetsuit sneller te koud is, kunt u met dit wetsuit deze kou juist gaan trotseren! Tip: in combinatie met de neopreen thermal accessoires bent u volledig beschermd tegen de koude water temperaturen

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,-

€328,95

  Je bespaart €220,05 (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren 40% Korting BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren (0120003-003)

De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€281,95

  Je bespaart €188,- (incl. BTW)

2XU Propel:Pro lange mouw wetsuit zwart/roze heren 25% Korting 2XU Propel:Pro lange mouw wetsuit zwart/roze heren (MW5124c-BLK/PUK)

De 2XU Propel:Pro lange mouw wetsuit levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€900,-

€674,95

  Je bespaart €225,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Orca S7 lange mouw wetsuit heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.