Uitverkoop
Met de Orca S7 lange mouw wetsuit heren sta je aan het begin van de wedstrijd al met 1-0 voor, de S7 is een instapmodel wetsuit die je niet in de steek laat.
De S7 is voor de progressieve zwemmer het alternatief op het 3.8 wetsuit van orca.
Dit type zwemmer heeft extra drijfvermogen nodig, dus de S7 is ontworpen om de positie van de triatleet in het water te verhogen zonder afbreuk te doen aan zijn flexibiliteit.
De S7 is het perfecte hulpmiddel om ervoor te zorgen dat het zwemmen je niet vertraagt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca S6 lange mouw wetsuit heren
Net als zijn voorganger, belooft de S7 hydrodynamica, flexibiliteit, drijfvermogen en duurzaamheid. Het neopreen is voorzien van een SCS coating die de weerstand in het water verminderd. De onderarm- en schouderpanelen zijn gemaakt van 2mm dik Yamamoto 39-cell neopreen en zorgen voor een uitstekende flexibiliteit en bewegingsvrijheid.
De achterkant is net iets dikker en geeft meer drijfvermogen en houd meer warmte vast. Het 5mm neopreen op de heupen en benen tilt het lichaam iets op om zo in de perfecte zwemhouding te komen liggen . Het 3mm paneel op de borst voorkomt dat het lichaam gaat draaien.
Eigenschappen:
- Bedoeld om uw positie in het water te corrigeren dankzij het drijfvermogen
- Extra flexibel door gebruik van Yamamoto #39 neopreen
- Fantastische prijs-kwaliteitsverhousding
- Halsvoering vermindert frictie
- Slipstream rits
- Siliconen Hydrostroke armpanelen
- SCS Coating - voor minder weerstand in het water
- Microcell structuur stoot water af en genereert minder weerstand bij de voorwaartse beweging
- Speed Transition Panels - voor het snel uittrekken van het wetsuit bij overgangen
- Zacht materiaal verbetert het contact met de huid, waardoor het prettiger aanvoelt
| Karakteristieken | % (0-100) |
| Flexibiliteit | 53% |
| Drijfvermogen | 74% |
| Hydrodynamisch | 54% |
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml
(MN14324)
De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.
Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren.
(incl. BTW)
24% Korting
Orca Vitalis Schoolslag wetsuit heren
(NN2B)
De Orca Vitalis Schoolslag wetsuit is ontworpen met geavanceerde materialen en samenstellingen en is uitermategeschikt voor de schoolslag. Vitalis wetsuits zijn de ideale keuze voor gelegenheidszwemmers of voor degenen die net beginnen in open water.
€229,-
€171,95Je bespaart €57,05 (incl. BTW)
24% Korting
Orca Vitalis Light mouwloos wetsuit heren
(NN2L)
De Orca Vitalis Light mouwloos wetsuit is de evolutie van Openwater RS1 Sleeveless.
Het Vitalis Light open water wetsuit is de perfecte keuze voor zwemmers die niet veel warmte-isolatie nodig hebben en de voorkeur geven aan een wetsuit met meer flexibiliteit voor onbeperkte bewegingsvrijheid tijdens het zwemmen.
De mouwloze constructie geeft u absolute bewegingsvrijheid in het schouder- en armgebied bij het zwemmen in open water
€249,-
€186,95Je bespaart €62,05 (incl. BTW)
24% Korting
Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren
(WS21MADV101)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water.
€369,-
€276,95Je bespaart €92,05 (incl. BTW)
24% Korting
Zone3 Aspire thermal fullsleeve wetsuit zwart/oranje heren
(WS22MTHRM101)
Het Zone3 Aspire thermal fullsleeve wetsuit is ideaal als het water kouder is en je toch graag warmer wilt blijven in het water. Het pak is specifiek ontworpen om met uw eigen lichaamswarmte, de belangrijkste spieren en organen warm te houden. Het bekroonde Aspire pak is de basis van dit pak, wat specifiek aangepast is voor de herfst, winter en lente. Door gebruik te maken van 100% Yamamoto neopreen is het wetsuit ondanks de dikkere voering nog steeds flexibel en licht. De SCS Nano coating zorgt voor minder weerstand en voor de metallic gouden Pr-Speed manchetten.
€689,-
€516,95Je bespaart €172,05 (incl. BTW)
24% Korting
Orca Apex Flow V2 lange mouw wetsuit heren
(SN11)
De Orca Apex Flow V2 Wetsuit, vervaardigd met Yamamoto neopreen, is het meest geavanceerde wetsuit binnen de Orca-collectie. Dit model biedt een unieke combinatie van uitzonderlijke flexibiliteit en hoog drijfvermogen, speciaal ontworpen voor veeleisende triatleten. Het helpt om de benen hoger in het water te positioneren en ondersteunt een optimale hydrodynamische houding. De nieuwste versie heeft een vernieuwd schouderontwerp, wat de spanning in dit gebied vermindert en de bewegingsvrijheid vergroot. Daarnaast is de grafische afwerking op de armen aangepast, wat de elasticiteit verder verbetert. Bij aankoop van de Apex Flow V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit gemakkelijk opbergt, vervoert en aantrekt zonder het materiaal te beschadigen. De Apex Flow V2 Wetsuit is perfect voor triatleten die een combinatie van drijfvermogen, snelheid en bewegingsvrijheid zoeken, zonder in te leveren op prestaties en comfort.
€869,-
€651,95Je bespaart €217,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Orca S7 lange mouw wetsuit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.