Orca S7 lange mouw wetsuit heren  JVNJ Uitverkoop

Orca S7 lange mouw wetsuit heren

JVNJ | Schrijf de eerste review! 39495 39495 8434446376580

Met de Orca S7 lange mouw wetsuit heren sta je aan het begin van de wedstrijd al met 1-0 voor, de S7 is een instapmodel wetsuit die je niet in de steek laat.

De S7 is voor de progressieve zwemmer het alternatief op het 3.8 wetsuit van orca.

Dit type zwemmer heeft extra drijfvermogen nodig, dus de S7 is ontworpen om de positie van de triatleet in het water te verhogen zonder afbreuk te doen aan zijn flexibiliteit.

De S7 is het perfecte hulpmiddel om ervoor te zorgen dat het zwemmen je niet vertraagt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
229 €229,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca S6 lange mouw wetsuit heren

Net als zijn voorganger, belooft de S7 hydrodynamica, flexibiliteit, drijfvermogen en duurzaamheid. Het neopreen is voorzien van een SCS coating die de weerstand in het water verminderd. De onderarm- en schouderpanelen zijn gemaakt van 2mm dik Yamamoto 39-cell neopreen en zorgen voor een uitstekende flexibiliteit en bewegingsvrijheid.

De achterkant is net iets dikker en geeft meer drijfvermogen en houd meer warmte vast. Het 5mm neopreen op de heupen en benen tilt het lichaam iets op om zo in de perfecte zwemhouding te komen liggen . Het 3mm paneel op de borst voorkomt dat het lichaam gaat draaien.

Eigenschappen:
- Bedoeld om uw positie in het water te corrigeren dankzij het drijfvermogen
- Extra flexibel door gebruik van Yamamoto #39 neopreen
- Fantastische prijs-kwaliteitsverhousding
- Halsvoering vermindert frictie 
- Slipstream rits
- Siliconen Hydrostroke armpanelen
- SCS Coating - voor minder weerstand in het water
- Microcell structuur stoot water af en genereert minder weerstand bij de voorwaartse beweging
- Speed Transition Panels - voor het snel uittrekken van het wetsuit bij overgangen
- Zacht materiaal verbetert het contact met de huid, waardoor het prettiger aanvoelt

Karakteristieken % (0-100)
Flexibiliteit 53%
Drijfvermogen 74%
Hydrodynamisch 54%
Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Orca
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Oranje
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Orca triathlon 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml (MN14324)

De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.

Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€11,95

 (incl. BTW)

Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw wetsuit heren Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw wetsuit heren (G40101C10)

De nieuwe Sailfish 2025 Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€1.099,-

 (incl. BTW)

Aquaman Bionik lange mouw wetsuit heren 8% Korting Aquaman Bionik lange mouw wetsuit heren (ABIO22)

Het Aquaman Bionik lange mouw wetsuit heren is een van de beste wetsuits op de markt voor deze prijs.  Het bied de triatleten een betaalbaar wetsuit van de hoogste kwaliteit. Het klassieke wetsuit concept nu uitgevoerd met het Japanse #39 Yamamoto neopreen, daarnaast ook nog eens een SCS coating die heel de buitenkant bedenkt. De nek, schouders en armen zijn gemaakt van Yamamoto #40 neopreen. Door deze combinatie van verschillende soorten zorgt Aquaman voor maximale flexibiliteit rond de armen. Het pak is voorzien van Aquaman innovaties zoals de 'revolving collar' en het 'flash systeem', verder hebben de onderarmen het aero propeller design.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€599,95

€549,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Orca Apex Flex V2 lange mouw wetsuit heren 20% Korting Orca Apex Flex V2 lange mouw wetsuit heren (SN12)

De Orca Apex Flex V2 Wetsuit, gemaakt van hoogwaardig Yamamoto neopreen, is het meest flexibele model in de Orca-collectie. Dit wetsuit is ontworpen voor technische zwemmers die geen extra drijfvermogen nodig hebben, maar wél optimale bewegingsvrijheid willen. De verkorte, omgekeerde rits zorgt voor een elastischer ontwerp, terwijl de vernieuwde schouderconstructie de spanning vermindert en je slag natuurlijker laat aanvoelen. Dankzij het gebruik van de meest flexibele materialen en de beste hydrodynamische eigenschappen is dit het snelste wetsuit voor openwaterzwemmers. Bij aankoop van de Apex Flex V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig opbergt, vervoert en aantrekt zonder het materiaal te beschadigen. De Apex Flex V2 Wetsuit is perfect voor ervaren zwemmers en triatleten die op zoek zijn naar onbeperkte bewegingsvrijheid, minimale weerstand en maximale snelheid in open water.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€669,-

€535,-

  Je bespaart €134,- (incl. BTW)

Zone3 Terraprene Vision lange mouw wetsuit heren 9% Korting Zone3 Terraprene Vision lange mouw wetsuit heren (WS24MVIS101)

Met de nieuwe Zone3 Terraprene Vision lange mouw wetsuit haal je het duurzaamste wetsuit in huis. Het is de eerste in zijn soort die is voorzien van een baanbrekend nieuw materiaal van Yamamoto - Terrapene. Terraprene is een geavanceerd biologisch afbreekbaar rubber dat aan het einde van zijn levensduur in 522 dagen biologisch afgebroken kan worden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€499,-

€449,95

  Je bespaart €49,05 (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw heren 36% Korting BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw heren (0120003-003)

De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort. Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment. Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel. Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica. Uitgerust met innovatieve Nano-Aerodome panelen, drukverlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€299,95

  Je bespaart €170,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Orca S7 lange mouw wetsuit heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.