
Speedo Aquapulse max zwembril. Nieuwe spannende hydrodynamische zwembril. Zorgvuldig gestructureerd voor een comfortabele pasvorm, met siliconen montuurringen voor een perfecte afsluiting.
incl. BTW Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Nieuwe spannende hydrodynamische zwembril. Zorgvuldig gestructureerd voor een comfortabele pasvorm, met siliconen montuurringen voor een perfecte afsluiting. Verstelbare hoofdband.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen.
€549,-
€399,95Je bespaart €149,05 (incl. BTW)
De Orca Vitalis Light mouwloos wetsuit is de evolutie van Openwater RS1 Sleeveless.
Het Vitalis Light open water wetsuit is de perfecte keuze voor zwemmers die niet veel warmte-isolatie nodig hebben en de voorkeur geven aan een wetsuit met meer flexibiliteit voor onbeperkte bewegingsvrijheid tijdens het zwemmen.
De mouwloze constructie geeft u absolute bewegingsvrijheid in het schouder- en armgebied bij het zwemmen in open water
(incl. BTW)
De Orca Athlex Float V2 is het ideale wetsuit voor triatleten die extra drijfvermogen nodig hebben zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij 4,5 mm Yamamoto-neopreen in de benen behoud je een efficiënte, horizontale positie in het water. Tegelijk bieden flexibele panelen in de schouders, armen en rug je een maximale bewegingsvrijheid tijdens elke slag. De SCS-coating verbetert je hydrodynamica en helpt je sneller door het water te glijden, terwijl het pak dankzij hydrofobe materialen razendsnel uitgaat tijdens de wissel.
(incl. BTW)
De BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit is een thermisch wetsuit, dat perfect is voor zwemmers die graag met lagere water temperaturen openwater willen kunnen zwemmen. Dit wetsuit maakt het mogelijk om vroeger in het seizoen te starten, of juist langer in het seizoen door te kunnen gaan als de watertemperatuur lager dan normaal is. We hebben de speciaal ontworpen technieken van de Inferno 1.0 behouden en hebben daar het thermische element aan toegevoegd. Met de nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, deze specifieke technologie biedt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Naast de ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort, biedt dit wetsuit nu ook extra bescherming tegen de kou. Doordat de kwaliteiten van de standaard Inferno 1.0 behouden zijn gebleven, is dit de topper van de mid-range wetsuits met ook nog eens een thermisch voordeel. Waar het water met een normaal wetsuit sneller te koud is, kunt u met dit wetsuit deze kou juist gaan trotseren! Tip: in combinatie met de neopreen thermal accessoires bent u volledig beschermd tegen de koude water temperaturen
€549,-
€399,95Je bespaart €149,05 (incl. BTW)
De Aquaman Cell gold lange mouw wetsuit heren is ontworpen uit 100% neopreen #40 waardoor deze zeer licht en super flexibel wordt opgebouwd uit 2 op elkaar gekleefde lagen met jersy (stof) ertussen. Hierrdoor is er rechtstreeks contact tussen de huid en het neopreen. Door dat contact laat dit wetsuit bijna geen water binnen en glijdt hij als het ware af bij het uittrekken. De Aquaman Cell Gold is het top wetsuit uit het Aquaman wetsuit assortiment.
€769,95
€719,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Orca Athlex Flow V2 Wetsuit, vervaardigd uit Yamamoto neopreen, biedt een uitgebalanceerde combinatie van elasticiteit en drijfvermogen. Dit wetsuit helpt zwemmers om hun waterpositie te optimaliseren, zodat ze een meer gestroomlijnde houding kunnen aannemen. De nieuwste versie heeft een verbeterde schouderconstructie voor nog meer flexibiliteit, terwijl geavanceerde drijftechnologie in de benen zorgt voor extra ondersteuning. Bij aankoop van de Athlex Flow V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig opbergt, vervoert en aantrekt zonder het materiaal te beschadigen. De Athlex Flow V2 Wetsuit is perfect voor zwemmers die een combinatie van drijfkracht en flexibiliteit zoeken om hun prestaties in open water te verbeteren.
(incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Speedo Aquapulse max zwembril
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.