Uitverkoop
Het Zone3 Prism 3.0 bound back heeft een stijlvolle open design die de zwemmer maximale bewegingsvrijheid biedt en een hoge beenuitsnijding voor een comfortabele pasvorm, de discrete
overlocknaden zorgen voor een naadloze uitstraling en de gevoerde binnenkant voor maximale ondersteuning, dekking en comfort.
Het badpak is voorzien van een mooie op pop-art geinspireerde print.
€46,95
€29,95Je bespaart €17,- incl. BTW Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Prism 3.0 collectie
De Zone3 Prism-collectie is ontworpen om dag in dag uit te voldoen aan de strenge eisen van een goede training. Gemaakt van Zone3's duurzame XFINITY stof voor beter prestaties en met een superieure pasvorm, terwijl het assortiment ook een betaalbare prijs heeft. Vetgedrukte prints en patronen voegen een vleugje stijl toe en zorgen ervoor dat je er fris uitziet rond het zwembad.
Eigenschappen:
- Voorzien van een mooie op pop-art geinspireerde print
- Dubbel gevoerde binnenkant voor extra comfort, ondersteuning en bedekking
- Ontwerp met open rugriem voor meer bewegingsvrijheid
- Hoge beenuitsnijding voor een comfortabele pasvorm
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
36% Korting
BTTLNS Inferno 2.0 wetsuit lange mouw heren
(0120003-003)
De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort. Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment. Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel. Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica. Uitgerust met innovatieve Nano-Aerodome panelen, drukverlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels.
€469,95
€299,95Je bespaart €170,- (incl. BTW)
20% Korting
2XU Propel:1 mouwloos wetsuit zwart/oranje heren
(MW4992c-BLK/ABN)
Het 2XU Propel:1 mouwloos wetsuit is een allround presteerder dat is uitgerust met veel technische functies om aspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven.
Hoogwaardig Japans Yamamoto 39 Cell Neopreen is veerkrachtig maar toch flexibel en varieert in dikte door het hele lichaam van het pak, waardoor het zwaartepunt van het drijfvermogen lager komt te liggen, waardoor blote benen worden voorkomen en je in de perfecte horizontale zwempositie komt te liggen.
Rollbar Technologie zorgt voor minder drijfvermogen aan de randen van het pak, waardoor je sneller van links naar rechts kunt draaien en dode hoeken in je freestyle voorkomt.
€340,-
€271,95Je bespaart €68,05 (incl. BTW)
Orca Athlex Float V2 lange mouw wetsuit heren
(SN16)
De Orca Athlex Float V2 is het ideale wetsuit voor triatleten die extra drijfvermogen nodig hebben zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij 4,5 mm Yamamoto-neopreen in de benen behoud je een efficiënte, horizontale positie in het water. Tegelijk bieden flexibele panelen in de schouders, armen en rug je een maximale bewegingsvrijheid tijdens elke slag. De SCS-coating verbetert je hydrodynamica en helpt je sneller door het water te glijden, terwijl het pak dankzij hydrofobe materialen razendsnel uitgaat tijdens de wissel.
(incl. BTW)
14% Korting
Sailfish G-Range 8 fullsleeve wetsuit heren
(G80102C10)
Het Sailfish G-Range 8 fullsleeve wetsuit heren is een lichtgewicht, neopreen wetsuit met maximale vrijheid van beweging, een solide drijfvermogen en extra stabiliteit bij de heup. Het hoogwaardige neopreen met de ultra dunne oppervlakte coating zorgt voor bijna geen wrijvingsweerstand in het water. Extreem flexibel binnenste materiaal gemaakt van polyester garandeert een minimale wateropname en biedt een aangenaam draagcomfort op de huid. Het heup paneel, gemaakt met extra stabiele binnenvoering, biedt de maximale heup stabiliteit.
€799,-
€679,95Je bespaart €119,05 (incl. BTW)
20% Korting
Aqua Sphere Aquaskin Wetsuit V3 lange mouw heren
(ASSU8400143)
De Aqua Sphere Aquaskin Wetsuit V3 maakt gebruik van 1 mm Glideskin neopreen om de snelheid, flexibiliteit en bewegingsvrijheid in de schouders, benen en borst te vergroten; verminderen van de luchtweerstand coëfficiënt voor snel zwemmen.
Het Aqua Sphere Full wetsuit is ontworpen om de kou uit je duik te halen en maakt gebruik van Thermo Guard-technologie die niet alleen warmte biedt, maar ook een waterdichte afdichting met gelijmde en blind gestikte panelen.
Geschikt om schoolslag mee te zwemmen.
€279,95
€223,95Je bespaart €56,- (incl. BTW)
19% Korting
Zone3 Aspect lange mouw wetsuit heren
(WS23MAPT101)
De Zone3 Aspect lange mouw wetsuit heren is ontwikkeld met één missie: zwemmers van elk niveau het comfort en de zekerheid te bieden om het hele jaar door van open water te genieten, niet alleen in de zomer. Wat de Aspect uniek maakt, is het speciale ontwerp dat gericht is op schoolslag. Door een slimme combinatie van SCS, Smoothskin en High-Stretch Nylon panelen biedt dit wetsuit een ongeëvenaarde bewegingsvrijheid tussen de benen en over de borst. De dikte varieert van 2.5mm tot 4.5mm, zodat de benen ondergedompeld blijven en je een natuurlijke schoolslagpositie kunt behouden. Voor zwemmen in koud water is de Aspect uitgerust met een Heat-tech fleece voering, die belangrijke spiergroepen isoleert en je warm houdt.
€209,95
€169,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits heren > Zone3 Prism 3.0 bound back badpak dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.