Uitverkoop
Dit Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids heeft de eigenschappen en performance van de 'high-end' racing wetsuits.
Speciaal gemaakt voor de kinder/junior triathleet, een super wetsuit om mee te beginnen!
Gemaakt met een Hydro-Glide Smoothskin rubber voor een ultiem licht gewicht fullsleeve wetsuit.
Dit wetsuit heeft extra drijfvermogen in de benen door een dikke 5mm neopreen laag.
Op de panelen waar bewegingsvrijheid noodzakelijk is, is een nieuwe ultra dunne geperste neopreen aangebracht.
€259,95
€89,95Je bespaart €170,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids
Eigenschappen:
- Snel te openen verstelbare kraag
- Chemisch gesealde naad
- Van binnen uit dik gestikte naad
- Hydro-glide Smootskin neopreen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
+ Cadeau
21% Korting
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen
(0120020-122)
Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.
€189,95
€149,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
BTTLNS Wetsuit Draagtas Shelter 1.0
(0317008-023)
Deze BTTLNS Wetsuit Draagtas Shelter 1.0 is de ideale wetsuit draagtas om je wetsuit in op te bergen. Zeer handig om het wetsuit mee te nemen naar een training, wedstrijd of andere evenementen. Zorgt voor een goede bescherming van het suit tegen scherpe voorwerpen. De tas heeft een open mesh stuk voor goede ventilatie en is gemaakt van een stevig duurzaam materiaal. Kleursamenstelling: Divine black-Prestige silver-Torment red Materiaalsamenstelling: 100% Nylon
(incl. BTW)
35% Korting
Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM
(WGBR270)
Het Zone3 Vanquish-X wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€849,-
€549,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
Orca Swimrun kuit beschermers
(MA61)
De Orca Swimrun kuit beschermers zijn speciaal ontwikkeld door Orca om je kuiten te beschermen. Deze geven je extra drijfvermogen in de onderbenen en vermijden de noodzaak van een pull buoy, welke je mee dient te nemen tijdens het lopen. Bovendien geven de kuit beschermers extra bescherming aan de benen tijdens het klimmen over de rotsen en het rennen door kreupelhout.
(incl. BTW)
Zone3 Neopreen zwemhandschoenen reflecterend zilver
(NA18UNSG116)
De Zone3 Neopreen zwemhandschoenen reflecterend zilver zijn gemaakt van uitstekende kwaliteit zodat je warme handen hebt tijdens het zwemmen. De handschoenen zijn in lengte verhoogd zodat je geen blootgestelde huid hebt. Zeer gemakkelijk aan en uit te trekken door middel van een klittenbandsluiting. De vliezen voegen weerstand toe zodat je sneller kunt zwemmen.
€38,95
€35,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
46% Korting
BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw dames
(0120006-045)
Geef je zwem prestaties nu een boost met het BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit. Door de combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen te optimaliseren heeft BTTLNS een nieuw mid-range topmodel. Specifiek geplaatste nano-Aerodome panelen zorgen voor een mooi centraal drijfvermogen, het gebruik van deze techniek zorgt voor wel 30% meer lift dan bij normaal neopreen. Uitgerust met 2 mm neopreen panelen op de armen, een super flexibele drukverlagende kraag en speedcuffs.
€469,95
€249,95Je bespaart €220,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.