Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids  IRONSPRINT_KIDS Uitverkoop

Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids

IRONSPRINT_KIDS | Schrijf de eerste review! 32265 32265

Dit Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids heeft de eigenschappen en performance van de 'high-end' racing wetsuits.

Speciaal gemaakt voor de kinder/junior triathleet, een super wetsuit om mee te beginnen! 

Gemaakt met een Hydro-Glide Smoothskin rubber voor een ultiem licht gewicht fullsleeve wetsuit.

Dit wetsuit heeft extra drijfvermogen in de benen door een dikke 5mm neopreen laag.

Op de panelen waar bewegingsvrijheid noodzakelijk is, is een nieuwe ultra dunne geperste neopreen aangebracht. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

89,95 €89,95

Je bespaart €170,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids

Eigenschappen:
- Snel te openen verstelbare kraag
- Chemisch gesealde naad
- Van binnen uit dik gestikte naad
- Hydro-glide Smootskin neopreen

Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Merken Ironman
  • Geslacht Junior
  • Categorie Ironman triathlon
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen + Cadeau 21% Korting BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen (0120020-122)

Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€149,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Orca Zeal Hi Vis lange mouw wetsuit dames 10% Korting Orca Zeal Hi Vis lange mouw wetsuit dames (NN6Z)

De Orca Zeal Hi-Vis wetsuit combineert zichtbaarheid, drijfvermogen en elasticiteit. Het is het ideale wetsuit voor open water zwemmers die de zwaarste omstandigheden moeten trotseren. De armen, benen en rug zijn voorzien van high-visibility oranje voor de veiligheid. Het drijfvermogen van de Aerodome 2 technologie zorgt ervoor dat u zich veilig voelt tijdens uw
water avonturen. Voor meer thermische isolatie en betere afdichting, is een tweede laag "batwing" neopreen, die voorkomt dat water de rits en hals van het pak binnendringt.

Gratis levering: 3-7 werkdagen

€449,-

€399,95

  Je bespaart €49,05 (incl. BTW)

BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 zwart BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 zwart (0320001-010)

De BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 is een speciaal voor wetsuits ontworpen kledinghanger van extra stevig en breed kunststof. Dit zorgt ervoor dat de schouders van uw wetsuit goed in vorm blijven en niet gaan doorhangen tijdens het drogen en/of opbergen. Deze wetsuit kledinghanger versnelt het droogproces, doordat hij extra breed is staat het wetsuit open en hangt het materiaal niet tegen elkaar. Deze vernieuwde 2.0 versie is gemaakt van een nieuwe soort kunststof, waardoor de hanger nog meer stevigheid biedt. Tevens is de anti-slip laag aangepast, waardoor het wetsuit beter op de hanger blijft hangen met ‘open rits’. Kleursamenstelling: Divine black-Prestige silver.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€14,95

 (incl. BTW)

Orca Swimrun pull buoy zwart 18% Korting Orca Swimrun pull buoy zwart (SA61)

De Orca Swimrun Pull Buoy is een onmisbaar hulpmiddel voor swimrun-wedstrijden en -trainingen. Met een drijfvermogen van 45N helpt deze pull buoy je om een efficiënte en stabiele zwempositie te behouden, waardoor je energie bespaart voor de rest van de race. Dankzij het ergonomische ontwerp blijft de pull buoy stevig tussen je benen zitten, zonder dat je extra kracht hoeft te zetten. Dit voorkomt kramp en laat je volledig focussen op je zwemtechniek. Daarnaast wordt de pull buoy geleverd met een verstelbare bevestigingsset, bestaande uit een koord en losse clips. Hiermee pas je de pasvorm eenvoudig aan je persoonlijke voorkeur aan.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€54,95

€44,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen thermal zwemhandschoenen Chione 1.0 zilver 10% Korting BTTLNS Neopreen thermal zwemhandschoenen Chione 1.0 zilver (0121016-097)

De BTTLNS Neopreen thermal zwemhandschoenen Chione 1.0 zijn ideaal als u graag minder snel koude handen krijgt tijdens het openwater zwemmen met een lagere water temperatuur. We hebben de handschoenen vernieuwd zodat deze meer warmte creëren dan de normale neopreen handschoenen. Deze handschoenen zijn gemaakt van 3.0 mm - hoge kwaliteit - neopreen en de naden zijn met de hand gelijmd. De hand gelijmde naden zorgen ervoor dat er minder snel koud water naar binnen kan dringen. Dit geeft u een nog warmere ervaring dan de normale neopreen handschoenen. Met de klittenbandsluiting kunt u de handschoenen perfect aan laten sluiten rondom uw pols, waardoor de handschoenen perfect aansluiten en comfortabel zitten. Met de Neopreen thermal handschoenen bent u klaar voor de winter! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€49,95

€44,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0 zwart/goud 12% Korting BTTLNS Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0 zwart/goud (0120012-087)

De BTTLNS Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0 zijn speciaal ontwikkeld voor alle Batalyanen die de ijskoude meren en rivieren tussen de seizoenen trotseren. Gemaakt met high tech 3mm neopreen is dit een absoluut topmodel, een perfecte pasvorm gegarandeerd. Door de langere klittenbandsluiting, gelijmde en dubbel gestikte naden, heeft BTTLNS een ultieme handschoen gecreëerd om uw handen warm te houden in het ongetemde water. Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€39,95

€34,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.