Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids  IRONSPRINT_KIDS Uitverkoop

Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids

IRONSPRINT_KIDS | Schrijf de eerste review! 32265 32265

Dit Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids heeft de eigenschappen en performance van de 'high-end' racing wetsuits.

Speciaal gemaakt voor de kinder/junior triathleet, een super wetsuit om mee te beginnen! 

Gemaakt met een Hydro-Glide Smoothskin rubber voor een ultiem licht gewicht fullsleeve wetsuit.

Dit wetsuit heeft extra drijfvermogen in de benen door een dikke 5mm neopreen laag.

Op de panelen waar bewegingsvrijheid noodzakelijk is, is een nieuwe ultra dunne geperste neopreen aangebracht. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

89,95 €89,95

Je bespaart €170,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids

Eigenschappen:
- Snel te openen verstelbare kraag
- Chemisch gesealde naad
- Van binnen uit dik gestikte naad
- Hydro-glide Smootskin neopreen

Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Merken Ironman
  • Geslacht Junior
  • Categorie Ironman triathlon
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen + Cadeau 21% Korting BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen (0120020-122)

Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€149,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen zwemsokken Caerus 1.0 roze 50% Korting BTTLNS Neopreen zwemsokken Caerus 1.0 roze (0120011-072)

De BTTLNS Neopreen zwemsokken Caerus 1.0 zijn voor de echte Battalyanen ontwikkeld. Door het topkwaliteit 3mm neopreen zijn je voeten ten alle tijden beschermd tegen de ijskoude en ruwe omstandigheden van het open water. Laat de temperatuur je niet weerhouden tot het eruit halen van je maximale potentie, verover het open water nu het hele jaar door! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€39,95

€19,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren 2024 S 31% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren 2024 S (WGBR370)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2x nagelschade op het linkerbeen & rechterbeen. En heeft 1x nagelschade op de rechterpo;s. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€599,-

€409,95

  Je bespaart €189,05 (incl. BTW)

Orca Apex Float lange mouw wetsuit dames 20% Korting Orca Apex Float lange mouw wetsuit dames (MN53)

Het Orca Apex Float lange mouw wetsuit is het wetsuit met het hoogste drijfvermogen in het Orca assortiment. Dit wetsuit bevat specifieke technologieën voor maximaal drijfvermogen en correctie van de zwem techniek Zwemmers die ondersteuning nodig hebben om hun hydrodynamische positie in het water te behouden, worden met dit wetsuit daarbij geholpen. De zeer elastische materialen op het bovenlichaam zorgen ervoor dat u geen beperkingen bij uw zwemslagen ervaart. Dit wetsuit is de opvolger van de welbekende Orca Enduro 3.8, deze heeft nagenoeg dezelfde flexibiliteit, drijfvermogen en eigenschappen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€569,-

€454,95

  Je bespaart €114,05 (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw dames 46% Korting BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw dames (0120006-045)

Geef je zwem prestaties nu een boost met het BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit. Door de combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen te optimaliseren heeft BTTLNS een nieuw mid-range topmodel. Specifiek geplaatste nano-Aerodome panelen zorgen voor een mooi centraal drijfvermogen, het gebruik van deze techniek zorgt voor wel 30% meer lift dan bij normaal neopreen. Uitgerust met 2 mm neopreen panelen op de armen, een super flexibele drukverlagende kraag en speedcuffs.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€249,95

  Je bespaart €220,- (incl. BTW)

Orca Aesir Thermal Swimrun heren Orca Aesir Thermal Swimrun heren (MN32)

De Orca Aesir Thermal Wetsuit biedt het hoogste niveau van thermisch comfort binnen de Orca Swimrun-collectie. Dit wetsuit is voorzien van een lichte Light Thermal-voering voor optimale warmte-isolatie, terwijl de voorritsconstructie en neopreen mouwen het comfort tijdens zowel het hardlopen als zwemmen verbeteren. Dankzij de Yamamoto 40+ technologie combineert dit pak elasticiteit en duurzaamheid, met een extra slijtvaste buitenstof op de benen. Bij aankoop van de Aesir Thermal ontvang je een Mesh Backpack, waarmee je het wetsuit gemakkelijk kunt opbergen en vervoeren.

Gratis levering: 3-7 werkdagen
€449,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.