Uitverkoop
Dit Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids heeft de eigenschappen en performance van de 'high-end' racing wetsuits.
Speciaal gemaakt voor de kinder/junior triathleet, een super wetsuit om mee te beginnen!
Gemaakt met een Hydro-Glide Smoothskin rubber voor een ultiem licht gewicht fullsleeve wetsuit.
Dit wetsuit heeft extra drijfvermogen in de benen door een dikke 5mm neopreen laag.
Op de panelen waar bewegingsvrijheid noodzakelijk is, is een nieuwe ultra dunne geperste neopreen aangebracht.
€259,95
€89,95Je bespaart €170,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids
Eigenschappen:
- Snel te openen verstelbare kraag
- Chemisch gesealde naad
- Van binnen uit dik gestikte naad
- Hydro-glide Smootskin neopreen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
+ Cadeau
21% Korting
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen
(0120020-122)
Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.
€189,95
€149,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Neopreen thermal swim cap Zethes 1.0 mint
(0121015-036)
De BTTLNS Neopreen thermal swim cap Zethes 1.0 is voor alle Battalyans die tussen de seizoenen door de ijzige wateren verkennen. We hebben de neopreen swimcap vernieuwd en ervoor gezorgd dat je ook bij lagere temperaturen kunt blijven zwemmen. Deze swimcap is gemaakt van 3.5 mm - hoge kwaliteit - neopreen en heeft aan de binnen zijde een thermische voering. Deze thermische voering geeft u een nog warmere ervaring dan de normale neopreen swimcap. Met het verstelbare klittenband kan men perfect de ‘druk’ op de hals afstellen wat een stikkend gevoel voorkomt. Daarnaast is het belangrijk om de swimcap goed aan te laten sluiten om weinig water binnen te laten komen, dit voorkomt ook afkoeling. Met de Neopreen thermal swimcap bent u klaar voor de winter! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€49,95
€24,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
24% Korting
BTTLNS Neopreen thermal zwemhandschoenen en zwemsokken voordeelset zilver
(0121021-097)
De BTTLNS Neopreen thermal zwemhandschoenen en de Neopreen thermal zwemsokken zijn ideaal als u graag minder snel koude handen en voeten krijgt tijdens het openwater zwemmen met een lagere water temperatuur. We hebben de handschoenen en sokken vernieuwd zodat deze meer warmte creëren dan de normale neopreen handschoenen en sokken. Deze handschoenen en sokken zijn gemaakt van 3.0 mm - hoge kwaliteit - neopreen en de naden zijn met de hand gelijmd. De hand gelijmde naden zorgen ervoor dat er minder snel koud water naar binnen kan dringen. Dit geeft u een nog warmere ervaring dan de normale neopreen handschoenen en sokken. Met de klittenbandsluiting kunt u de handschoenen perfect aan laten sluiten rondom uw pols, waardoor de handschoenen perfect aansluiten en comfortabel zitten. De verlengde klittenbandsluiting zorgt voor de perfecte aansluiting rondom uw enkels en dat de sokken comfortabel zitten. Met de Neopreen thermal handschoenen bent u klaar voor de winter! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€99,90
€74,95Je bespaart €24,95 (incl. BTW)
11% Korting
Zone3 Neopreen heat-tech badmuts
(NA21UHTC116)
De Zone 3 Neoprene Heat-Tech badmuts heeft een zogenaamde schedelkap die je hoofd beschermt tegen koud water en tegen de vervelende stekende kou op je hoofd. De badmuts is gemaakt van neopreen en is met fleece gevoerd. Ondanks de voering behoudt het zijn hydrodynamische werking. Het ontwerp is gericht op de best mogelijke pasvorm en heeft een klittenbandsluiting onder de op de kin.
€45,-
€39,95Je bespaart €5,05 (incl. BTW)
10% Korting
Zone3 Evolution swimrun dames
(WS21WSRE101)
De Zone3 Evolution swimrun dames is ontworpen in samenwerking met voormalige winnaars van de beroemde ÖtillÖ-race in Zweden. Aan alles is gedacht met betrekking tot flexibiliteit, comfort, drijfvermogen en functionaliteit. Het pak is ontworpen om er zowel mee te kunnen zwemmen als hardlopen, wat betekent dat je maar 1 pak nodig hebt voor de hele race. The Evolution swim-run comes with arm sleeves.
€489,-
€439,95Je bespaart €49,05 (incl. BTW)
Sailfish Neopreen zwemhandschoenen
(G00322C60)
De Sailfish Neopreen zwemhandschoenen zijn gemaakt voor de echte fanatiekelingen die het koude water al willen betreden als het voorjaar nog maar net begonnen is. De dikken handschoenen beschermen je handen maximale tegen de kou en de extra lange mouw zorgt er voor dat er geen water kan binnendringen.
(incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Ironman Sprint wetsuit fullsleeve kids
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.