10% Korting
Het Orca Openwater fullsleeve wetsuit kinderen is het ideale wetsuit voor kinderen.
De goed zichtbare oranje kleur zorgt voor meer zichtbaarheid in het water, waardoor je hen ten alle tijde onder controle hebt.
Bovendien zorgt het 2-2,5mm Yamamoto neopreen voor meer bewegingsvrijheid met de thermische isolatie die kinderen nodig hebben om uren in het water te spenderen.
Veiligheid en comfort, zodat kinderen plezier kunnen hebben.
Geschikt voor zowel jongens als meiden.
€129,-
€114,95Je bespaart €14,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca Openwater fullsleeve wetsuit kinderen
Het Openwater wetsuit van Orca biedt een zeer goede zichtbaarheid in het water door de oranje neon armen. Het wetsuit is opgebouwd uit 38-cell en 39-cell yamamoto neopreen wat een goede flexibiliteit biedt. De hals is gemaakt van 2mm 39-cell neopreen waardoor een fijne pasvorm verkregen wordt, tevens gemaakt van een hydrolite lining waardoor de wateropname gereduceerd wordt en een goede afsluiting verkregen wordt.
Eigenschappen:
- Zeer goede zichtbaarheid door oranje armen
- Nek gemaakt van hydrolite lining 2mm, 39-cell Yamamoto neopreen voor een goede afsluiting
- Hoofdzakelijk gemaakt van SmoothSkin 2.5mm 38cell Multistretch voor een goede bewegingsvrijheid, pasvorm en flexibiliteit
- Geschikt voor zowel jongens als meiden
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml
(MN14324)
De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.
Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren.
(incl. BTW)
+ Cadeau
21% Korting
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen
(0120020-122)
Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.
€189,95
€149,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
10% Korting
2XU Propel Neoprene Booties Black/Ambition unisex
(UW7023E-BLK/ABN)
Ontdek de 2XU Propel Neoprene Booties – Warmte en Bescherming voor je Voeten in Koud Water De Propel Neoprene Booties zijn perfect voor degenen die last hebben van koude voeten tijdens het zwemmen in koud water. Deze neopreen sokken zijn voorzien van een langer ontwerp en een klittenband enkelriem, zodat ze veilig in je wetsuit passen, je voeten warm houden en je in het water kunnen blijven zolang je maar wilt.
€69,99
€62,95Je bespaart €7,04 (incl. BTW)
8% Korting
Orca Thermische neopreen hood zwart
(LA43)
De Orca Neopreen thermal swimcap kan gecombineerd worden met een wetsuit voor extra warmte in koudere wateren. Gemaakt van 100% 3mm neopreen. Een verstelbaar kin stuk biedt een betere pasvorm. Doordat je hoofd bedekt is blijf je warmer, wat je in staat stelt om langer in het water te blijven.
€49,-
€44,95Je bespaart €4,05 (incl. BTW)
38% Korting
BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw heren
(0123010-034)
Het BTTLNS Rapture 3.0 wetsuit lange mouw is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen, deze wereldleider in neopreen productie garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op de armen, schouders en oksels zijn panelen toegepast van 1,8mm Yamamoto #39cell neopreen voor de best mogelijke flexibiliteit; nog beter dan zijn voorganger ‘Rapture 2.0’. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt voor een goed drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 3.0 maakt gebruik van een SCS coating voor minder waterweerstand en een geoptimaliseerde V hals voor vermindering van een ‘stikkend gevoel’.
€324,95
€199,95Je bespaart €125,- (incl. BTW)
50% Korting
2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat XS
(WGBR193)
De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet.
In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.
De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en een nagelscheurtje op de linker & rechtermouw. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,95
€399,95Je bespaart €400,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Orca Openwater fullsleeve wetsuit kinderen
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.