
De Sailfish Kids Wetsuit is een kwaliteit pak met super drijfvermogen en uitstekende flexibiliteit.
Geschikt voor alle activiteiten in het water.
Dit wetsuit biedt een optimale combinatie van uitstekende flexibiliteit, aangenaam draagcomfort en duurzaamheid.
Het 2.5 mm dikke neopreen beschermt het bovenlichaam en schouders tegen de kou.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish Kids Wetsuit
De Sailfish Kids Wetsuit is een kwaliteit pak met super drijfvermogen en uitstekende flexibiliteit. Geschikt voor alle activiteiten in het water. Dit wetsuit biedt een optimale combinatie van uitstekende flexibiliteit, aangenaam draagcomfort en duurzaamheid. Het 2.5 mm dikke neopreen beschermt het bovenlichaam en schouders tegen de kou.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.
€189,95
€159,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Het 2XU Propel:1 mouwloos wetsuit is een allround presteerder dat is uitgerust met veel technische functies om aspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven.
Hoogwaardig Japans Yamamoto 39 Cell Neopreen is veerkrachtig maar toch flexibel en varieert in dikte door het hele lichaam van het pak, waardoor het zwaartepunt van het drijfvermogen lager komt te liggen, waardoor blote benen worden voorkomen en je in de perfecte horizontale zwempositie komt te liggen.
Rollbar Technologie zorgt voor minder drijfvermogen aan de randen van het pak, waardoor je sneller van links naar rechts kunt draaien en dode hoeken in je freestyle voorkomt.
€340,-
€304,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
De BTTLNS Endymion 1.0 drijvende waterdichte telefoonhoes is ideaal als u uw smartphone mee wilt nemen tijdens verschillende sporten zoals zwemmen, skiën, duiken maar ook bij het vissen en varen. Kortom alle outdoorsporten waarbij u uw waardevolle spullen waterdicht wilt opbergen en meenemen. Doordat de hoes blijft drijven zal deze nooit naar de bodem "zinken", maar juist aan de oppervlakte van het water blijven drijven. Deze telefoonhoes heeft voldoende ruimte voor uw smartphone en/of accessoires en is uitgevoerd met een handig trekkoord om daarmee de hoes om te hangen.
(incl. BTW)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is 1x in gezwommen.
€799,-
€499,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
De nieuwe Sailfish Rocket 4 sleeveless wetsuit dames geeft een absolute bewegingsvrijheid, zonder daarbij het drijfvermogen te verliezen. Vrijheid ontmoet snelheid. Ervaar maximale bewegingsvrijheid en topprestaties met de Sailfish Rocket 4. Dit mouwloze wetsuit is perfect voor warme wateromstandigheden en biedt de snelheid en het comfort die je nodig hebt om je grenzen te verleggen.
€395,-
€354,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
€295,-
€264,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Sailfish Kids Wetsuit
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.