De Sailfish Kids Wetsuit 2015 is een kwaliteit pak met super drijfvermogen en uitstekende flexibiliteit.
Geschikt voor alle activiteiten in het water.
Dit wetsuit biedt een optimale combinatie van uitstekende flexibiliteit, aangenaam draagcomfort en duurzaamheid.
De 2,5 mm dikke neopreen beschermt het bovenlichaam en schouders tegen de kou.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish Kids Wetsuit 2015
De Sailfish Kids Wetsuit 2015 is een kwaliteit pak met super drijfvermogen en uitstekende flexibiliteit. Geschikt voor alle activiteiten in het water. Dit wetsuit biedt een optimale combinatie van uitstekende flexibiliteit, aangenaam draagcomfort en duurzaamheid. De 2,5 mm dikke neopreen beschermt het bovenlichaam en schouders tegen de kou.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
+ Cadeau
40% Korting
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen
(0120020-122)
Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.
€189,95
€113,95Je bespaart €76,- (incl. BTW)
Orca Neopreen hoofdband zwart
(GVBD0001)
De Orca Neopreen hoofdband zwart is het perfecte accessoire om je oren en voorhoofd te beschermen tegen de elementen, zodat je langer warm kan blijven. Gemaakt van 2,5mm neopreen met een gebogen randontwerp om de oren volledig te bedekken. Een Velcro band aan de achterkant betekent dat je de pasvorm aan kan passen.
(incl. BTW)
Orca Zeal Perform 2P bottom heren
(NN23)
De Orca Zeal 2 Pieces Bottom is de verbeterde versie van de Openwater RS1 Bottom en biedt uitstekende elasticiteit en thermisch comfort. Dankzij de tweedelige constructie is het wetsuit eenvoudiger aan te trekken en biedt het de mogelijkheid om verschillende maten tops en bottoms te combineren voor een optimale pasvorm. De Zeal 2 Pieces Bottom is ideaal voor openwaterzwemmers die een wetsuit zoeken dat zich aanpast aan hun lichaam en tegelijkertijd snelheid en thermisch comfort biedt.
(incl. BTW)
Orca Swimrun armstukken
(MA65)
Deze Orca Swimrun armstukken zijn speciaal ontworpen vals hulpstuk tijden het zwaemmen. De armstukken stellen je in staat om bij elke slag meer water mee te nemen. Ze werken als een soort van kleine peddels, voor betere slagprestaties. Ze zijn te combineren met elke top van Orca.
(incl. BTW)
46% Korting
BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat ST
(WGBR246)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op beide armen en rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€149,95Je bespaart €130,- (incl. BTW)
17% Korting
Aquaman DNA lange mouw wetsuit dames
(DNAF22)
Het Aquaman DNA lange mouw wetsuit dames is gemaakt met #39 Yamamoto neopreen en een aantal andere technische innovaties van Aquaman. Het zeer flexibel en soepele wetsuit is geliefd bij triatleten, het verbetert de prestaties tegem een goede prijs-kwaliteitverhouding. Met de nieuwe 'Revolving Collar technologie', die de voorkant van de kraag vormt. Het pak is uit 17 panelen samengesteld voor comfort en een perfecte pasvorm. Het lijf is gemaakt met #39 Yamamoto neopreen en behandeld met SCS coating. Net als alle andere Aquaman modellen zit de rits aan de achterkant.
€399,95
€329,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Sailfish Kids Wetsuit 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.