
De Sailfish Kids Wetsuit 2015 is een kwaliteit pak met super drijfvermogen en uitstekende flexibiliteit.
Geschikt voor alle activiteiten in het water.
Dit wetsuit biedt een optimale combinatie van uitstekende flexibiliteit, aangenaam draagcomfort en duurzaamheid.
De 2,5 mm dikke neopreen beschermt het bovenlichaam en schouders tegen de kou.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish Kids Wetsuit 2015
De Sailfish Kids Wetsuit 2015 is een kwaliteit pak met super drijfvermogen en uitstekende flexibiliteit. Geschikt voor alle activiteiten in het water. Dit wetsuit biedt een optimale combinatie van uitstekende flexibiliteit, aangenaam draagcomfort en duurzaamheid. De 2,5 mm dikke neopreen beschermt het bovenlichaam en schouders tegen de kou.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.
€189,95
€159,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!
(incl. BTW)
De Zone3 Heat-tech Zwemsokken zijn één van de warmste sokken op de markt. De sokken zijn gemaakt van high-stretch materiaal om een goede pasvorm en flexibiliteit tijdens het zwemmen te verzekeren. De naden zijn gelijmd en dubbel blind gestikt om ervoor te zorgen dat ze waterdicht zijn.
€45,-
€39,95Je bespaart €5,05 (incl. BTW)
Het Aquaman DNA lange mouw wetsuit dames is gemaakt met #39 Yamamoto neopreen en een aantal andere technische innovaties van Aquaman. Het zeer flexibel en soepele wetsuit is geliefd bij triatleten, het verbetert de prestaties tegem een goede prijs-kwaliteitverhouding. Met de nieuwe 'Revolving Collar technologie', die de voorkant van de kraag vormt. Het pak is uit 17 panelen samengesteld voor comfort en een perfecte pasvorm. Het lijf is gemaakt met #39 Yamamoto neopreen en behandeld met SCS coating. Net als alle andere Aquaman modellen zit de rits aan de achterkant.
€399,95
€359,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De BTTLNS Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0 zijn speciaal ontwikkeld voor alle Batalyanen die de ijskoude meren en rivieren tussen de seizoenen trotseren. Gemaakt met high tech 3mm neopreen is dit een absoluut topmodel, een perfecte pasvorm gegarandeerd. Door de langere klittenbandsluiting, gelijmde en dubbel gestikte naden, heeft BTTLNS een ultieme handschoen gecreëerd om uw handen warm te houden in het ongetemde water. Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€39,95
€34,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op de enkels. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€149,95Je bespaart €130,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Sailfish Kids Wetsuit 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.