Zone3 Adventure tri wetsuit kids beschadigd  16342 Uitverkoop

Zone3 Adventure tri wetsuit kids beschadigd

16342 | Schrijf de eerste review! 30476 30476 0700253436358

De Zone3 Adventure tri wetsuit kids is ontworpen met vrijwel dezelfde functies die worden gebruikt in de volwassen collectie.

Fel gekleurde arm en been manchetten voor een betere zichtbaarheid in het water.

Dit wetsuit is volledig gestikt en gelijmd voor meer flexibiliteit en comfort.

Let op! Wetsuit heeft een lichte beschadiging onder op linkerbeen (kleine nagels), beschadiding is gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

119,95 €119,95

Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Adventure tri wetsuit kids

De Zone3 Adventure tri wetsuit kids is ontworpen met vrijwel dezelfde functies die worden gebruikt in de volwassen collectie. In 2015 is het aantal jonge triatleten onder de 16 jaar enorm gegroeid. Fel gekleurde arm en been manchetten voor een betere zichtbaarheid in het water. Dit suit is volledig gestikt en gelijmd voor meer flexibiliteit en comfort.

Let op! Wetsuit heeft een lichte beschadiging onder op linkerbeen (kleine nagels), beschadiding is gerepareerd.

Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Merken Zone3
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Categorie Zone3 triathlon 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen + Cadeau 21% Korting BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen (0120020-122)

Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€189,95

€149,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

BTTLNS Endymion 1.0 drijvende waterdichte telefoonhoes zwart BTTLNS Endymion 1.0 drijvende waterdichte telefoonhoes zwart (0317013-010)

De BTTLNS Endymion 1.0 drijvende waterdichte telefoonhoes is ideaal als u uw smartphone mee wilt nemen tijdens verschillende sporten zoals zwemmen, skiën, duiken maar ook bij het vissen en varen. Kortom alle outdoorsporten waarbij u uw waardevolle spullen waterdicht wilt opbergen en meenemen. Doordat de hoes blijft drijven zal deze nooit naar de bodem "zinken", maar juist aan de oppervlakte van het water blijven drijven. Deze telefoonhoes heeft voldoende ruimte voor uw smartphone en/of accessoires en is uitgevoerd met een handig trekkoord om daarmee de hoes om te hangen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€14,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ST 43% Korting BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ST (WGBR375)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur bij het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€799,-

€449,95

  Je bespaart €349,05 (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 (0418003-000)

Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€17,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren 25% Korting BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren (0120003-003)

De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€469,95

€349,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Orca Apex Flex V2 lange mouw wetsuit dames 20% Korting Orca Apex Flex V2 lange mouw wetsuit dames (SN52)

De Orca Apex Flex V2 Wetsuit is het meest flexibele wetsuit uit de Orca-collectie, speciaal ontworpen voor ervaren zwemmers met een verfijnde techniek die geen extra drijfvermogen nodig hebben. Dit model is volledig gericht op bewegingsvrijheid en biedt dankzij het Yamamoto neopreen en innovatieve schouderpatroon een nog grotere flexibiliteit dan zijn voorganger. De verkorte, omgekeerde rits zorgt voor een elastischer ontwerp, terwijl de verwijderde armgraphics de schouders nog meer vrijmaken. Dit wetsuit is ontwikkeld voor maximale snelheid en efficiëntie in open water. Bij aankoop van de Apex Flex V2 ontvang je een Mesh Backpack en Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit gemakkelijk opbergt, vervoert en aantrekt zonder het materiaal te beschadigen. De Apex Flex V2 Wetsuit is de ultieme keuze voor technische zwemmers die op zoek zijn naar ongeëvenaarde flexibiliteit en snelheid in open water, zonder in te leveren op comfort en prestatievermogen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€669,-

€535,-

  Je bespaart €134,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Zone3 Adventure tri wetsuit kids beschadigd

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.