Zone3 Adventure tri wetsuit kids beschadigd  16342 Uitverkoop

Zone3 Adventure tri wetsuit kids beschadigd

16342 | Schrijf de eerste review! 30476 30476 0700253436358

De Zone3 Adventure tri wetsuit kids is ontworpen met vrijwel dezelfde functies die worden gebruikt in de volwassen collectie.

Fel gekleurde arm en been manchetten voor een betere zichtbaarheid in het water.

Dit wetsuit is volledig gestikt en gelijmd voor meer flexibiliteit en comfort.

Let op! Wetsuit heeft een lichte beschadiging onder op linkerbeen (kleine nagels), beschadiding is gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

119,95 €119,95

Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Adventure tri wetsuit kids

De Zone3 Adventure tri wetsuit kids is ontworpen met vrijwel dezelfde functies die worden gebruikt in de volwassen collectie. In 2015 is het aantal jonge triatleten onder de 16 jaar enorm gegroeid. Fel gekleurde arm en been manchetten voor een betere zichtbaarheid in het water. Dit suit is volledig gestikt en gelijmd voor meer flexibiliteit en comfort.

Let op! Wetsuit heeft een lichte beschadiging onder op linkerbeen (kleine nagels), beschadiding is gerepareerd.

Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Merken Zone3
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Categorie Zone3 triathlon 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen + Cadeau 21% Korting BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen (0120020-122)

Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€149,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren 25% Korting BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren (0120003-003)

De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€349,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit lange mouw heren 41% Korting BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit lange mouw heren (0120004-059)

Het BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit is een nieuw, super flexibel wetsuit en is speciaal ontwikkeld door en voor triatleten. Dit wetsuit is speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die een natuurlijke zwempositie hebben (hoge positie onderlichaam in het water). De Nereus heeft een 3mm neopreen materiaal van borst tot enkels wat voor een neutraal drijfvermogen zorgt. 3 mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen en schouders zorgt het ervoor dat u het materiaal niet voelt als u gaat zwemmen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€429,95

€249,95

  Je bespaart €180,- (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren ML 24% Korting Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren ML (WGBR395)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechteroksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€369,-

€279,95

  Je bespaart €89,05 (incl. BTW)

Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit dames 37% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit dames (WGBR356)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op het rechter bovenbeen.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€349,95

€219,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen accessoires voordeelset 24% Korting BTTLNS Neopreen accessoires voordeelset (0120017-010)

Met de BTTLNS Neopreen accessoires voordeelset beschikt u over de 3 belangrijkste accessoires die u tijdens het zwemmen in koud water warm en comfortabel houden. Door het 3mm neopreen van topkwaliteit ben je ten alle tijden beschermd tegen de ijskoude en ruwe omstandigheden van het open water. Door de langere klittenbandsluiting, gelijmde en dubbel gestikte naden, heeft BTTLNS een ultieme handschoen gecreëerd om uw handen warm te houden in het ongetemde water. Een groot voordeel aan deze swimcap is dat men de druk van deze nekband met behulp van de klittenband sluiting zelf kan regelen. Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,85

€89,95

  Je bespaart €29,90 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Zone3 Adventure tri wetsuit kids beschadigd

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.