Uitverkoop
De Zone3 Adventure tri wetsuit kids is ontworpen met vrijwel dezelfde functies die worden gebruikt in de volwassen collectie.
Fel gekleurde arm en been manchetten voor een betere zichtbaarheid in het water.
Dit wetsuit is volledig gestikt en gelijmd voor meer flexibiliteit en comfort.
Let op! Wetsuit heeft een lichte beschadiging onder op linkerbeen (kleine nagels), beschadiding is gerepareerd.
€149,95
€119,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Adventure tri wetsuit kids
De Zone3 Adventure tri wetsuit kids is ontworpen met vrijwel dezelfde functies die worden gebruikt in de volwassen collectie. In 2015 is het aantal jonge triatleten onder de 16 jaar enorm gegroeid. Fel gekleurde arm en been manchetten voor een betere zichtbaarheid in het water. Dit suit is volledig gestikt en gelijmd voor meer flexibiliteit en comfort.
Let op! Wetsuit heeft een lichte beschadiging onder op linkerbeen (kleine nagels), beschadiding is gerepareerd.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
+ Cadeau
21% Korting
BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit kinderen
(0120020-122)
Het BTTLNS Oceanus 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Oceanus is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen.
€189,95
€149,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
20% Korting
2XU Propel: Openwater Wetsuit Black/Bright Green Heren
(MW7144C-BLK/BGN)
Ontdek de 2XU Propel: Openwater Wetsuit en verbeter je zwemprestaties. De Propel Openwater Wetsuit is ontworpen om je te helpen de elementen van openwater zwemmen te overwinnen. Blijf warm, verbeter je mobiliteit en drijfvermogen, en voel je veiliger in het water. Deze wetsuit helpt je om beter te blijven drijven, de weerstand te verminderen, en met minder inspanning sneller te zwemmen, waardoor je vermoeidheid tot een minimum wordt beperkt.
€289,99
€231,95Je bespaart €58,04 (incl. BTW)
10% Korting
Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit heren
(G20106C1060)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
€295,-
€264,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
11% Korting
Zone3 OWS Ti+ Thermal Neopreen badpak zwart dames
(SW24WOTIH101)
De Zone3 OWS Ti+ Thermal Neopreen badpak met hoge hals hebben een Titanium voering in de body die zorgt voor
verbeterde thermische efficiëntie biedt.
De pakken bestaan voor 100% uit neopreen, maar bieden nog steeds dezelfde warmtevoordelen.
De ritssluiting in het midden zorgt voor gemakkelijke toegang.
Het ontwerp met hoge hals zorgt voor meer warmte en bedekking, terwijl een binnenbeha extra ondersteuning biedt.
De naden zijn verborgen voor maximaal comfort tegen het lichaam en een superieure hydrodynamica.
€89,95
€79,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
26% Korting
Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT
(WGBR398)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechteroksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€369,-
€269,95Je bespaart €99,05 (incl. BTW)
10% Korting
Sailfish Neopreen Thermal ondershirt mouwloos unisex
(G10380C10)
De Sailfish Neopreen Thermal ondershirt mouwloos biedt extreme thermische bescherming in het water onder een wetsuit en is uiteraard ook als top te dragen in een koud buiten zwembad.
Dankzij de speciale isolatielaag biedt het warmte en comfort en voelt het aangenaam aan.
Je kunt het in koude meren onder je wetsuit dragen voor een extra laag warmte.
Let op: Dit product valt klein uit. Bij twijfel een grotere maat bestellen.
€59,95
€53,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits kinderen > Zone3 Adventure tri wetsuit kids beschadigd
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.