
De Craft Schaatsbroek Thermo Collant zwart unisex is een veelzijdige, lange sportbroek met bretels voor koude omstandigheden. Dankzij het warme, ademende en waterafstotende materiaal is deze thermobroek perfect voor schaatsen, wielrennen en hardlopen in de herfst en winter. De comfortabele pasvorm, elastische stof en goede temperatuurregulatie maken dit een favoriet onder sporters die het hele seizoen door actief willen blijven.
€79,95
€68,95Je bespaart €11,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Schaatsbroek Thermo Collant zwart unisex is ontwikkeld voor sporters die ook in de kou actief willen blijven. Deze lange thermobroek met geïntegreerd bovenstuk en bretels biedt precies wat je nodig hebt tijdens schaatsrondes, fietstrainingen of runs op koude dagen: isolatie, bescherming en comfort.
Wat deze thermo collant bijzonder maakt, is de combinatie van wind- en waterdichtheid (tot 2.000 mm waterkolom) en ademend vermogen. Dankzij de slimme materiaalsamenstelling blijft kou buiten, terwijl zweet en vocht efficiënt worden afgevoerd. Zo voorkom je een klam gevoel en blijf je droog en warm, zelfs bij intensieve inspanning.
De broek is gemaakt van elastisch Thermo Brush materiaal, dat zacht aanvoelt op je huid en zich naar je lichaam vormt. De strakke, sportieve pasvorm voorkomt flapperen of schuren tijdens het bewegen, terwijl het bovenstuk met platte bretels zorgt voor stabiliteit zonder drukpunten. Je ervaart volledige bewegingsvrijheid bij elke schaatsslag of pedaalomwenteling.
Deze thermobroek is bewust zonder zeem uitgevoerd. Daardoor draag je hem flexibel over je eigen fietsbroek, met of zonder zeem-inleg, of gewoon als isolerende laag tijdens het schaatsen of hardlopen. De afwezigheid van een zeem maakt deze broek extra geschikt voor multisportgebruik.
De broek is voorzien van reflecterende details, waardoor je beter zichtbaar bent bij weinig licht wat belangrijk is tijdens de donkere wintermaanden. Daarnaast is de stof slijtvast en bestand tegen veelvuldig gebruik en wassen, wat bijdraagt aan een lange levensduur.
Deze broek is ideaal voor schaatsen, fietsen en hardlopen in koude weersomstandigheden. Dankzij de ademende en isolerende stof blijf je warm én droog tijdens elke activiteit.
Ja, de broek is wind- en waterdicht tot een waterkolom van 2.000 mm. Dat betekent dat je goed beschermd bent tegen gure wind en lichte regen of opspattend water.
Ja, zolang de neerslag niet extreem is. De broek is waterdicht tot 2.000 mm, wat bescherming biedt tegen lichte regen en opspattend water, maar is niet geschikt voor langdurige regenbuien.
Nee, de Craft Thermo Collant is uitgevoerd zonder zeem. Dit maakt de broek geschikt voor meerdere sporten. Wil je extra zitcomfort op de fiets? Combineer de broek dan met een fiets-onderbroek met zeem.
De pasvorm is strak en elastisch (slim fit). Hierdoor sluit de broek goed aan op je lichaam zonder te knellen. Het bovenstuk met bretels zorgt ervoor dat de broek goed blijft zitten.
De broek is gemaakt van 100% polyester, met een zachte Thermo Brush afwerking aan de binnenzijde. Dit zorgt voor extra comfort en warmte.
Ja, het gebruikte materiaal is ademend en voert zweet effectief af. Je blijft comfortabel en voorkomt oververhitting, ook tijdens intensieve trainingen.
Ja, op verschillende plaatsen zijn reflecterende details aangebracht voor extra zichtbaarheid in het donker of bij weinig licht.
Ja, dit is een unisex model en geschikt voor zowel dames als heren.
Absoluut. Je kunt de broek dragen over een korte fietsbroek met zeem of combineren met thermisch ondergoed voor extra warmte.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Schaatsbroek thermo blauw/kobalt unisex is de ideale lange schaats tight voor vrouwen en mannen.
Dit is een unisex model en kan dus gedragen worden door vrouwen en mannen.
Dat komt door de extreme elasticiteit van de broek. Deze broek is onderdeel van de Craft Skate collectie.
Deze Skate collectie is speciaal gemaakt voor sportieve vrouwen en mannen die houden van schaatsen op de ijsbaan, buiten op natuurijs en/ of de schaatskleding ook op de fiets willen gebruiken en tijdens het langlaufen.
Kortom, een zeer veelzijdige strakke sportbroek voor verschillende activiteiten!
De Craft schaatsbroek Thermo Tight zit lekker comfortabel!
€74,95
€54,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Dit Craft Thermo Schaatsjack windstopper flatlock zwart/blauw unisex is het beste craft schaatsjacket wat verkrijgbaar is! Gemaakt met een volledige windstopper op de voorzijde die je bovenlichaam heerlijk op temperatuur houdt en beschermt tegen de wind. Veel schaatsers hebben warmte problemen en dit jacket houdt je lichaam uistekend warm tijdens de koudste schaats tochten. De binnenzijde is uitgevoerd met een thermo geborsteld materiaal en voelt heerlijk zacht aan. Tevens met een waterafstotende buitenlaag, mocht er een regenbui komen ben jij beschermt!
€139,95
€99,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Craft Thermo Schaatsbroek met rits navy unisex voor volwassenen is een comfortabele sportbroek die ideaal te gebruiken is bij wielrennen en schaatsen. De tight is gemaakt met Thermo Multi Brush materiaal, wat zacht, ademend en vochtregulerend is. De Screenline Flex technologie zorgt voor een waterafstotende, ademende en rekbare buitenlaag. De Screenliner tenslotte is een winddichte en waterafstotende laag, die zorgt voor een versneld transport van transpiratievocht. Deze thermobroek heeft een waterkolom van 2.000mm. De sporttight heeft volledige ritssluitingen aan de zijkanten, waardoor je deze gemakkelijk aan en uit kunt trekken. Tevens zijn diverse reflecterende details aangebracht.
€89,95
€72,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
Dit Craft Thermo Schaatspak CB is van een top kwaliteit! Ideaal voor bijv. trainingen en marathons door zijn zeer comfortabele pasvorm. Optimale warmte isolerende werking en te gebruiken van milde tot echte koude omstandigheden. Gemaakt van een 2-WAY thermo stretch materiaal wat voor veel elasticiteit zorgt waardoor het pak een perfecte pasvorm en bewegingsvrijheid geeft. Hoog ademend vermogen, zeer vochtregulerend, 3 zakjes (1 afsluitbaar) zorgen voor een zeer fijn schaatspak.
€189,95
€129,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Craft Lycra tight 2.0 schaatsbroek is voorzien van brede platte elastische tailleband voor aangenaam draagcomfort. Aan de zijkant op het bovenbeen 2 zakken voor telefoon of voeding. En op de onderrug een zakje met een ritsje voor sleutel, pasje of gelletje.
€94,95
€72,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
Het Craft Thermo XC schaatsjack is gemaakt van stretchy materiaal waardoor je optimaal kan bewegen. Het jack is perfect voor schaatsen maar kan ook gebruikt worden tijdens het hardlopen of fietsen. Er is geen gebruik gemaakt van windstopper materiaal waardoor het jack optimaal kan ademen. Het jack beschikt over reflecterende details en een afsluitbare zak aan de achterzijde.
€119,95
€89,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Wintersport > Schaatskleding > Craft Schaatsbroek thermo collant zwart unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.