Deze Finis Forearm Fulcrums geel/zwart helpt bij het ontwikkelen en perfectioneren van de zogenaamde "Early Vertical Forearm" (EVF), de hoge elleboog.
De EVF-techniek gebruikt de gehele onderarm, van de vingertoppen tot de elleboog.
Dit handige accessoire helpt je deze techniek beter onder de knie te krijgen door de hand-, gewrichts- en onderarmspieren terug te brengen naar hun optimale positie.
Geschikt voor alle zwemstijlen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Arena Vortex Evolution handpeddels plum/artic-lime
(AA95232-140)
De Arena Vortex Evolution Paddle is ontwikkeld voor krachtige en technische zwemtraining op elk niveau. De strategisch geplaatste gaten bieden optimaal watergevoel en betere controle tijdens elke slag. Dankzij de verstelbare rubberen riemen en ergonomische pasvorm geniet je van comfortabel en veilig gebruik. De natuurlijke handpositie vermindert schouderbelasting en ondersteunt efficiënter zwemmen.
(incl. BTW)
10% Korting
Speedo tech paddle rood
(73312D699)
Met de Speedo Tech Paddle Versterk Je je Armslag & Kracht in het Water. De Speedo Tech Paddle is ontworpen voor zwemmers die hun techniek en kracht willen verbeteren. Dankzij het hydrodynamische ontwerp biedt deze paddle optimaal contact met het water, waardoor je efficiënter leert zwemmen en meer kracht opbouwt in je armen, rug, borst en schouders.
€28,95
€25,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
BTTLNS Trireme 1.0 handpeddels zilver
(0119010-097)
De BTTLNS Trireme handpeddels zijn ideaal tijdens trainingssessies om de kracht en zwemtechniek te verbeteren. Een ergonomisch design zorgt ervoor dat de peddel goed in de hand aansluit en de brede bandjes snijden niet in de hand. De handpeddels zijn beschikbaar in maat S/M voor jeugd, dames en heren met kleine handen en in maat XL voor dames met grote handen en normale heren handen.
(incl. BTW)
Finis Manta handpeddels geel
(1.05.152)
De Finis Manta Paddles zijn ontworpen om kracht, slagefficiëntie en afstand per slag te vergroten. Gemaakt van hetzelfde lichtgewicht, duurzaam, drijvend materiaal als onze Agility Paddles, deze paddles zijn comfortabel om te dragen en zullen niet verloren gaan onder water. Het strapless ontwerp past bij de natuurlijke contouren van je hand en leert je om gelijkmatige druk uit te oefenen gedurende je hele haal. De kromming van de peddel stelt u in staat om volledige extensie te bereiken terwijl u uw hand zachtjes in de vang van uw slag dwingt. Ventilatiegaten zorgen ervoor dat het water soepel door de peddel kan stromen, waardoor de zwemmer een goed gevoel voor het water behoudt.
(incl. BTW)
Orca Pro handpeddels zwart
(HVBP..01)
De Orca Pro handpeddels zijn gemaakt voor de meest veeleisende krachttraining, het grotere oppervlak en de platte vorm maken een juiste armlagetechniek noodzakelijk voor correct gebruik.
(incl. BTW)
Finis Agility handpeddels geel
(1.05.129)
Het ergonomisch ontwerp van de Finis Agility handpeddels geel helpt de zwemmer om zijn hand op de juiste manier in het water te plaatsen en zijn slagefficiëntie te optimaliseren. Omdat de peddel niet vast zit aan de hand, raak je de peddel kwijt zodra je handen om de verkeerde manier in het water komen. De Agility peddels zijn een veelzijdig hulpmiddel voor alle vier de zwemslagen en geschikt voor de meeste handmaten.
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Handpeddels > Finis Forearm Fulcrums geel/zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.