
De Zone3 MF-X performance gold jammer heren is gemaakt van het lichtgewicht, hydrodynamisch 'Performance Gold' materiaal met een tefloncoating waardoor hij water afstoot en hij minder last van weerstand heeft.
De lage weerstand en hoge water-afstotende eigenschappen steunen je lichaamshouding in het water en helpen je om sneller te kunnen zwemmen.
De stof is zeer gestructureerd wat zorgt voor een uitstekende vormbehoud en gerichte compressie om je spieren en prestaties te ondersteunen.
De jammer is ontworpen om zich als een tweede huid om het lichaam te vormen met flatlock low-profile naden voor een goede pasvorm en een stijlvolle uitstraling.
€108,95
€97,95Je bespaart €11,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 MF-X performance gold kneeskin dames
MF-Xfinity collectie
De Zone3 MF-Xfinity collectie is ontworpen zwemkleding van de beste kwaliteit en een zeer fijne pasvorm aan te bieden tegen een betaalbare prijs. Deze kledinglijn is ontworpen in samenwerking met voormalig wereldkampioen en Olympiër Mark Foster. Met zijn kennis over wat je uitrusting nodig heeft op het absolute top niveau en zone3's jarenlange ervaring is de beste zwemkleding op de markt ontwikkeld.
Eigenschappen:
- Ontworpen om zich als een tweede huid om het lichaam te vormen
- Gerichte compressie voor verbeterde prestaties
- Het gestructureerd ontwerp ondersteund de spieren
- Goedgekeurd door de Fina
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Zone3 Performance speed kneeskin blauw dames is gemaakt van het lichtgewicht, hydrodynamisch 'Performance Gold' materiaal met een tefloncoating waardoor hij water afstoot en hij minder last van weerstand heeft. De lage weerstand en hoge water-afstotende eigenschappen steunen je lichaamshouding in het water en helpen je om sneller te kunnen zwemmen. De stof is zeer gestructureerd wat zorgt voor een uitstekende vormbehoud en gerichte compressie om je spieren en prestaties te ondersteunen. De jammer is ontworpen om zich als een tweede huid om het lichaam te vormen met flatlock low-profile naden voor een goede pasvorm en een stijlvolle uitstraling.
€88,95
€79,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
Mit dem Arena Team Backpack 30L Schwimmtasche können Sie Ihre Lieblingssportbekleidung mit in die Schule nehmen. Die Tasche ist aus hochresistentem Shell-Material gefertigt, strapazierfähig und sehr bequem zu tragen. Seine kompakte Größe bietet Platz für alles, was Sie brauchen. Ein klares Design und ein minimalistisches Styling mit unifarbenen und kontrastierenden Details. Der Arena Teamrucksack 30L wird mit einer zusätzlichen Schwimmtasche geliefert, in der Sie Ihre Badesachen verstauen können.
(incl. BTW)
Deze Aqua Sphere Microfin zwemvinnen hebben een gesloten footpocket en zijn gemaakt van duurzaam TPR polymeer wat zorgt voor een comfortabele pasvorm en een efficiënte overdracht van de kracht van de voet naar de vin.
Het korte vinblad maakt een constant kicktempo mogelijk met behoud van de juiste techniek.
De onderzijde is voorzien van rubberen antislip pads en geeft extra grip tijdens afzetten op de muur bij het keerpunt en op natte vloeren.
€47,95
€44,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
De Arena Air Soft donkere lens zwembril voelt zo licht aan dat je niet eens merkt dat je hem draagt.
Ontwikkeld voor fitnesszwemmers, zit het geheim van hun comfort in de afdichtingstechnologie.
De silicone pasvorm heeft een speciale honingraatstructuur die zich gemakkelijk aanpast aan uw gezicht met een stevige en toch zachte pasvorm.
Ze verminderen de druk op de oogkas en halen de pijn weg die veroorzaakt word door zuiging op gevoelige plaatsen.
Bovendien is deze bril zo licht als een veertje. Voorzien van kristalheldere harde lenzen, zelfinstellende neusbrug en een split strap voor gemakkelijk gebruik.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
Ontdek de Zone3 Large Mesh Training Backpack Ruime en Functionele Zwemtas. De Large Mesh Swim Training Backpack is speciaal ontworpen voor zwemmers en biedt voldoende ruimte en slimme opbergmogelijkheden voor al je zwemuitrusting. Dankzij het ademende en sneldrogende mesh-materiaal blijft natte gear goed geventileerd, terwijl de verstevigde basis zorgt voor extra stabiliteit en duurzaamheid.
(incl. BTW)
Het Funkita diamond back badpak dames is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid. Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort. ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.
€62,95
€49,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Powerskins > Zone3 MF-X performance gold kneeskin dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.