Uitverkoop
De Zone3 MF-X performance gold jammer heren is gemaakt van het lichtgewicht, hydrodynamisch 'Performance Gold' materiaal met een tefloncoating waardoor hij water afstoot en hij minder last van weerstand heeft.
De lage weerstand en hoge water-afstotende eigenschappen steunen je lichaamshouding in het water en helpen je om sneller te kunnen zwemmen.
De stof is zeer gestructureerd wat zorgt voor een uitstekende vormbehoud en gerichte compressie om je spieren en prestaties te ondersteunen.
De jammer is ontworpen om zich als een tweede huid om het lichaam te vormen met flatlock low-profile naden voor een goede pasvorm en een stijlvolle uitstraling.
€108,95
€89,95Je bespaart €19,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 MF-X performance gold kneeskin dames
MF-Xfinity collectie
De Zone3 MF-Xfinity collectie is ontworpen zwemkleding van de beste kwaliteit en een zeer fijne pasvorm aan te bieden tegen een betaalbare prijs. Deze kledinglijn is ontworpen in samenwerking met voormalig wereldkampioen en Olympiër Mark Foster. Met zijn kennis over wat je uitrusting nodig heeft op het absolute top niveau en zone3's jarenlange ervaring is de beste zwemkleding op de markt ontwikkeld.
Eigenschappen:
- Ontworpen om zich als een tweede huid om het lichaam te vormen
- Gerichte compressie voor verbeterde prestaties
- Het gestructureerd ontwerp ondersteund de spieren
- Goedgekeurd door de Fina
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Zone3 Performance speed kneeskin blauw dames
(SW18WFKS106)
De Zone3 Performance speed kneeskin blauw dames is gemaakt van het lichtgewicht, hydrodynamisch 'Performance Gold' materiaal met een tefloncoating waardoor hij water afstoot en hij minder last van weerstand heeft. De lage weerstand en hoge water-afstotende eigenschappen steunen je lichaamshouding in het water en helpen je om sneller te kunnen zwemmen. De stof is zeer gestructureerd wat zorgt voor een uitstekende vormbehoud en gerichte compressie om je spieren en prestaties te ondersteunen. De jammer is ontworpen om zich als een tweede huid om het lichaam te vormen met flatlock low-profile naden voor een goede pasvorm en een stijlvolle uitstraling.
€88,95
€74,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Arena Moulded Pro II swimcap zwart
(AA001451-501)
De Arena Moulded Pro II swimcap is ideaal voor zwemmers met lang haar en biedt een uitstekende, comfortabele pasvorm. Ontworpen voor zowel trainingen als wedstrijden, sluit het anatomisch gevormde silicone naadloos aan voor een kreukvrije ervaring. Deze badmuts beschermt je haar tegen chloor en vermindert de weerstand in het water, waardoor je moeiteloos kunt zwemmen en optimaal kunt presteren.
(incl. BTW)
Arena zwembril koker roze
(AA1E048-509)
De Arena zwembril koker is een handige accessoire om je zwembril netjes en beschermd in op te bergen. De brillenkoker is voorzien van een ritssluiting en een handige haak, waarmee je de koker in je tas vast kunt klikken.
(incl. BTW)
Deze Zone3 Silicone swim cap oranje is geschikt voor dames en heren. De badmuts is gemaakt van 100% silicone en biedt een perfecte pasvorm. Door de soepele silicone binnenkant is de cap gemakkelijk aan- en uit te trekken zonder dat u uw haren meetrekt.
€8,-
€6,95Je bespaart €1,05 (incl. BTW)
Arena Team Swim short rood heren
(AT004776-450)
De extreem duurzame en chloorbestendige Arena Team Swim short is ideaal voor zowel wedstrijdzwemmers als recreatieve zwemmers die geregeld in het water liggen.
De short is voorzien van een comfortabele voering aan de voorkant en een trekkoord aan de binnenkant voor een uitstekende pasvorm.
Het chloorbestendige MaxLife Eco materiaal biedt UV 50+ bescherming en is extreem sneldrogend en duurzaam.
Deze milieuvriendelijke versie van arena’s MaxLife materiaal bevat ten minste 50% gerecycled polyester uit PET flessen.
Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.
(incl. BTW)
20% Korting
Funky Trunks Sitting Duck training jammer heren
(FTS003M72174)
De Funky Trunks Training Jammer zorgt voor duurzame prestaties met sportieve pasvorm. De Funky Trunks Training Jammer is ontworpen voor serieuze zwemmers die dagelijks in het water liggen. Deze zwembroek biedt een gestroomlijnde pasvorm tot net boven de knie en is ideaal voor zowel training als competitie.
€54,95
€43,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Powerskins > Zone3 MF-X performance gold kneeskin dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.