
De Arena Sharm 2 Polybag waterschoenen wit, gemaakt van PVC licht en ademend, wat het zeer geschikt maakt voor allerlei activiteiten in en rondom het water.
Ideaal voor het afzwemmen van kinderen voor verschillende diplomas, want voldoet aan alle eisen van het NPZ.
€19,95
€15,95Je bespaart €4,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Form Slimme Zwembril 2.0 met Smart Display tilt jouw zwemtraining naar een nieuw niveau. Dankzij het ingebouwde augmented reality-scherm zie je in realtime je tempo, hartslag, afstand, slagfrequentie en meer, gewoon in je bril. Ideaal voor in het zwembad én open water. De geavanceerde sensoren, geïntegreerde hartslagmeter en compatibiliteit met Garmin en Apple Watch maken deze bril dé keuze voor elke ambitieuze zwemmer of triatleet. Geen abonnement nodig, direct uit de doos te gebruiken.
€279,95
€249,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De 100% gerecyclede Zone3 Parka jas is een essentiële metgezel voor alle open water activiteiten en is geüpdatet naar gerecycled materiaal.
Of je nu gaat zwemmen, paddleboarden of coasteering, hij biedt de warmte en weersbescherming die je nodig hebt na het koude buitenwater.
Dankzij het ontwerp in ¾ lengte is er voldoende ruimte om je om te kleden als er geen voorzieningen zijn.
€148,95
€109,95Je bespaart €39,- (incl. BTW)
Met deze Finis 3 x 100m Stopwatch zwart kan de zwemcoach 100 splits opnemen en tegelijkertijd de gemiddelde baantijden en de totale tijd bekijken.
De huidige baantijd en te totale tijd worden overzichtelijk weergegeven op het drieregelige LCD scherm.
Eigenschappen:
- Constant overzicht van de gemeten tijden
- Geeft duidelijk de totale looptijd en de huidige baantijd weer
- Nauwkeurige tijdmeting van maximaal 10 uur tot de honderdste van een seconde
- Lithiumbatterij: Met een levensduur van ongeveer 5 jaar
(incl. BTW)
De Speedo Universele Neusklem comfortabel, betrouwbaar en geschikt voor elke zwemmer. De Speedo Universele Neusklem is ontworpen om water effectief buiten de neus te houden tijdens het zwemmen, zonder dat dit ten koste gaat van het comfort. Dankzij het lichte en flexibele frame past deze neusklem zich gemakkelijk aan verschillende neusvormen aan, wat hem ideaal maakt voor zwemmers van elk niveau.
€9,95
€8,95Je bespaart €1,- (incl. BTW)
De Finis Tech Toc is een eenvoudig trainings accessoires dat je help je heuprotatie te verbeteren, het word om de taille gedragen en voorziet gebruiker onmiddellijk van feedback. De Tech Toc maakt gebruik van een kogellager in een plastic capsule en akoestische versterkers om een geluid te creëren wanneer het apparaat van links naar rechts wordt gekanteld. Deze hoorbare feedback zorgt helpt de gebruiker met het verbeteren heuprotatie en golfbeweging. De Tech Toc heeft ook een vertragingsinstelling die het kogellager vertraagt, waardoor zwemmers de heuprotatie overdrijven.
(incl. BTW)
De Sailfish oordopjes zijn eenvoudig in te brengen en weer uit het oor te halen.
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemaccessoires > Arena Sharm 2 Polybag waterschoenen wit
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.