
De Speedo zwembril koker Optimale Bescherming voor Je Zwembril.
Voorkom krassen en verlies van je zwembril met de Speedo Goggles Storage.
Dit stevige opbergdoosje biedt optimale bescherming en is speciaal ontworpen om je bril veilig en in topconditie te houden.
Dankzij de afwateringsgaten blijft vochtophoping uit, zodat je zwembril altijd droog en klaar voor gebruik is.
€12,95
€11,95Je bespaart €1,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Waarom kiezen voor de Speedo Goggles Storage?
- Harde beschermhoes – Voorkomt krassen en beschadigingen aan de lenzen.
- Slim design met afwateringsgaten – Geen vochtophoping, waardoor je bril snel droogt.
- Handige bevestiging – Eenvoudig vast te maken aan je zwemtas.
- Geschikt voor één Speedo zwembril – Compact en praktisch voor dagelijks gebruik.
Met de Speedo Goggles Storage houd je je zwembril veilig en in perfecte staat, zodat je altijd klaar bent voor je volgende zwemsessie.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Sailfish oordopjes zijn eenvoudig in te brengen en weer uit het oor te halen.
(incl. BTW)
De Arena zwembril koker is een handige accessoire om je zwembril netjes en beschermd in op te bergen. De brillenkoker is voorzien van een ritssluiting en een handige haak, waarmee je de koker in je tas vast kunt klikken.
(incl. BTW)
De Arena Square cut drag shorts zwart zijn gemaakt om extra weerstand te creëren in het water. De mesh stof vermindert je snelheid aanzienlijk om zo je training uitdagender en moeilijker te maken. Het drag short kan makkelijk over je normale zwemkleding gedragen worden.
(incl. BTW)
De Arena Freestyle breather kit rood zijn gemaakt voor beginnende freestyle zemmers. Bij het freestyle zwemmen, ademen zwemmers door hun hoofd zijwaarts te draaien ome zo met hun mond boven het water uit te komen. Tijdens deze beweging bestaat de kans dat er spetters water in het gezicht of in de mond van de zwemmers terecht komen. Als reflex word dan vaak het hoofd te ver gedraaid waardoor je de goede lichaaams houding in het water verliest. Deze freestyle breahter kit houdt deze spetters tegen en geeft je meer ruimte om goed adem te kunnen halen.
(incl. BTW)
De BTTLNS Soteria 1.0 zwembril koker is een zeer handig accessoire om je zwembril beschermd in op te bergen en mee te nemen naar je training of wedstrijd. De Soteria 1.0 is gemaakt van een duurzaam polyester materiaal en heeft een soepele ritssluiting. Daarnaast heeft de zwembril koker een clip sluiting waarmee de koker gemakkelijk te bevestigen is aan uw zwem- of triathlontas.
(incl. BTW)
De Arena Nina badslippers dames zijn extreem licht, stijlvol en comfortabele badslippers.
Deze badslippers zijn ontworpen voor wateractiviteiten bij het zwembad en op het strand.
Het waterafvoersysteem voert water snel af. Voor droge voeten en een antislip pasvorm in de schoen.
Het getextureerde voetbed biedt superieure zachtheid en demping.
Vrouwen houden van het vrouwelijke ontwerp.
Materiaal: 100% EVA
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemaccessoires > Speedo zwembril koker rood
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.