Arena Cobra Core Swipe mirror zwembril zilver/zwart

AA003251-550 | Schrijf de eerste review! 105294 105294 3468336384169

De Arena Cobra Core Swipe mirror zwembril geeft breed zicht en maximaal comfort op topsnelheid met spiegellenzen.

De Core is nu met de beste anti-condens technologie beschikbaar.

Die kan worden gereactiveerd met eeneenvoudig gebaar en gaat 10 keer langer mee.

Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
64,95 €64,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- UV-bescherming
- Harde Lenzen
- Japans rubber
- Verwisselbare neusbrug
- Dubbel bandje
- Kleine pasvorm
- Gespiegelde Lenzen

Materialen:
Lens: Polycarbonaat
Afdichting: Japanse TPE
Riem: Silicone

Specificaties
  • Merken Arena
  • Type lens Gespiegelde lens
  • Kleur Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Unisex
  • Categorie Arena triathlon 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Arena Tracks Mirror zwart/smoke-zilver/zwart Arena Tracks Mirror zwart/smoke-zilver/zwart (AA92370-55)

Deze Arena Tracks Mirror is Ideaal te gebruiken als trainingsbril, maar ook als instapmodel voor wedstrijden. Het is een basic en betrouwbare racebril tegen een instapprijs. Deze Arene zwembril biedt de optimale prijs-kwaliteitverhouding. De bril komt met gespiegelde lenzen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€24,95

 (incl. BTW)

Aqua Sphere Defy donkere lens zwembril zwart 30% Korting Aqua Sphere Defy donkere lens zwembril zwart (ASMS5420171LD)

De Aqua Sphere Defy Ultra zwembril is de enigste zwembril die je oneindig zicht laat ervaren zowel horizontaal als verticaal.

Deze revolutionaire zwembril is voorzien van een zogenaamde DuoCurve lens met panoramisch zicht.

Het ultradunne siliconen zorgt voor een fantastische pasvorm zonder lekken.

Het Cool Inject Technology frameloos ontwerp maakt deze zwembril ultra licht en vermindert weerstand in het water.

De Defy Ultra is voorzien van een Quick Fit 2.0 gespsysteem voor snelle, probleemloze aanpassingen van het hoofdbandje. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€114,95

€79,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Aqua Sphere Fastlane spiegellens zwembril blauw/wit  Aqua Sphere Fastlane spiegellens zwembril blauw/wit (ASEP294009LMB)

De Aqua Sphere Fastlane zwembril is een low-profile goggle met een asymetrisch, anatomisch lensdesign. Deze zwembril biedt een natuurlijke waterdichte pasvorm met ingebouwde gebogen lenzen voor een panoramische view. Is voorzien van een speciaal ontworpen Strap Management System voor snelle, probleemloze aanpassingen van het hoofdbandje. Tevens worden er 4 losse neusbruggetjes meegeleverd die ervoor zorgen dat er een juiste pasvorm gecreeerd kan worden. Fastlane is dé perfecte zwembril voor zowel trainingen, wedstrijden als dagelijks gebruik.  Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€36,95

 (incl. BTW)

Finis Circuit2 zwembril spiegellens rood/geel Finis Circuit2 zwembril spiegellens rood/geel (3.45.064.338)

De Finis Circuit 2 zwembril is een veelzijdige fitness- en wedstrijdbril, ontworpen met een gebogen, draaibaar neusstuk en siliconen oogpakkingen voor maximaal comfort. De verstelbare siliconen band is ontworpen om te worden gedragen tijdens training en wedstrijden en verdeelt de druk gelijkmatig over het hoofd. Gespiegelde, gebogen lenzen bieden ultiem perifeer zicht en verminderen vervorming. De Circuit 2-bril wordt geleverd met drie verwisselbare neusstukken voor een universele pasvorm.

Levering binnen 3-7 werkdagen
€34,95

 (incl. BTW)

Speedo fastskin speedsocket 2 mirror zwembril zwart 10% Korting Speedo fastskin speedsocket 2 mirror zwembril zwart (108973515)

De Speedo Fastskin SpeedSocket 2 Mirror Iconische Racebril met Geavanceerd Zicht. De Speedo FS Speed Socket 2 Mirror is nu onderdeel van de Fastskin-familie, met behoud van de klassieke pasvorm van zijn voorganger en een verbeterde hydroscopische lensvorm. Dit zorgt voor uitstekende helderheid en een vergroot perifeer zicht, essentieel voor topprestaties in het water.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€50,-

€44,95

  Je bespaart €5,05 (incl. BTW)

BTTLNS Archonei 1.0 getinte lens zwembril zwart/rood 14% Korting BTTLNS Archonei 1.0 getinte lens zwembril zwart/rood (0119005-003)

De BTTLNS Archonei 1.0 getinte zwembril is een uitermate snelle wedstrijdbril door zijn aerodynamisch design. Door het 180 graden gezichtveld en de half getinte glazen met UV-filter is deze zwembril perfect voor zwemmen in het buitenwater. De Archonei is uitgevoerd met snelspanners om de bril goed te kunnen verstellen, 'Face Fit Technology' en zacht silicone materiaal welke goed in de oogkas sluiten. Door de vaste pasvorm sluit de bril zeer strak op de ogen en door het afgerond driehoekig design is de bril lastig af te slaan in de chaos van een start. Dit maakt de Archonei dé perfecte triathlon- en openwater wedstrijdbril!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€34,95

€29,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > Arena Cobra Core Swipe mirror zwembril zilver/zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.