Arena Cobra Ultra mirror zwembril revo/blauw  AA1E032-73 10% Korting

Arena Cobra Ultra mirror zwembril revo/blauw

AA1E032-73 | Schrijf de eerste review! 37604 37604 3468335647265

De Arena Cobra Ultra mirror zwembril revo/blauw is de meest gestroomlijnde bril uit de Arena-familie en beschikt over hydrodynamische perfectie.

Dankzij zijn low-profile spiegelglazen, de perfecte gegoten vorm en de blade vorm, is de weerstand in het water geminimaliseerd tot bijna nul.

Je zult niet alleen sneller zwemmen, maar je zult ook beter zien.

De gebogen lensvorm vergroot het perifere en frontale zicht drastisch voor een groter gezichtsveld.

De hoogwaardige lenzen zijn gemaakt van een hard polycarbonaat met een anti-condenslaag voor een kristalheldere zicht onder water.

Uitgerust met een dubbele siliconenriem en 5 verwisselbare neusbruggen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€49,95

44,95 €44,95

Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Arena Cobra Ultra mirror zwembril revo/blauw

Eigenschappen:
- gespiegelde wedstrijdbril van zeer hoge kwaliteit
- klein kaderprofiel, optimaal op elkaar afgestemde afdichting
- met dubbele hoofdband voor extra stabiliteit
- UV-bescherming, anti-condens coating en PVC-vrij
- Ook geschikt voor triatlon en in het open water

Specificaties
  • Merken Arena
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Categorie Arena triathlon 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Aqua Sphere Kaiman donkere lens zwembril blauw Aqua Sphere Kaiman donkere lens zwembril blauw (ASEP3000098LD)

Deze Aqua Sphere Kaiman zwembril heeft een 100% Softeril afdichting met regular-fit pasvorm zorgt voor een zeer comfortabele en lekbestendige afdichting. De heldere Plexisol glazen geven je een zichtveld van maar liefst 180 graden zonder dat je zicht vervormt. De glazen zijn voorzien van kras-bestendige coating en zijn voorbehandeld met anti-fog om condens te voorkomen. Het Easy-adjust gespsysteem zorgt ervoor dat je snel en eenvoudig de strakheid van de dubbele hoofdband naar persoonlijke wens aanpast. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€29,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Archonei 1.0 getinte lens zwembril zwart/zilver 14% Korting BTTLNS Archonei 1.0 getinte lens zwembril zwart/zilver (0119005-017)

De BTTLNS Archonei 1.0 getinte zwembril is een uitermate snelle wedstrijdbril door zijn aerodynamisch design. Door het 180 graden gezichtveld en de half getinte glazen met UV-filter is deze zwembril perfect voor zwemmen in het buitenwater. De Archonei is uitgevoerd met snelspanners om de bril goed te kunnen verstellen, 'Face Fit Technology' en zacht silicone materiaal welke goed in de oogkas sluiten. Door de vaste pasvorm sluit de bril zeer strak op de ogen en door het afgerond driehoekig design is de bril lastig af te slaan in de chaos van een start. Dit maakt de Archonei dé perfecte triathlon- en openwater wedstrijdbril!

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€34,95

€29,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Sailfish Zwembril Flow Aqua  Sailfish Zwembril Flow Aqua (G00382C36)

De Sailfish Zwembril Flow biedt een comfortabele pasvorm (incl. 3x verschillende neuzen) en helder zicht in het water.

De Flow zwembril is geschikt voor zowel zwembadzwemmen (blauw) als open water zwemmen. De zwembril is perfect afgestemd op jouw behoeften.

Deze nieuwe zachte siliconen zwembril, met verwisselbare neuspads en verstelbare band, is de perfecte keuze voor trainingen en open water zwemmen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€24,95

 (incl. BTW)

Arena Zoom X-Fit zwembril zwart/blauw Arena Zoom X-Fit zwembril zwart/blauw (AA92404-57)

Het klassieke design van de Arena Zoom X-fit maakt deze bril zeer toegangelijk.

Harde polycarbonate lens, verstelbare neusbruggen en de zachte siliconene seal bieden conform.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€12,95

 (incl. BTW)

Arena Air Soft zwembril getint zwart/wit Arena Air Soft zwembril getint zwart/wit (AA003149-510)

De Arena Air Soft zwembril voelt zo licht aan dat je niet eens merkt dat je hem draagt. Ontwikkeld voor fitnesszwemmers, zit het geheim van hun comfort in de afdichtingstechnologie.

De silicone pasvorm heeft een speciale honingraatstructuur die zich gemakkelijk aanpast aan uw gezicht met een stevige en toch zachte pasvorm.

Ze verminderen de druk op de oogkas en halen de pijn weg die veroorzaakt word door zuiging op gevoelige plaatsen.

Bovendien is deze bril zo licht als een veertje. Voorzien van kristalheldere harde lenzen, zelfinstellende neusbrug en een split strap voor gemakkelijk gebruik. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€19,95

 (incl. BTW)

Speedo Hydrosity 2.0 zwembril zwart 9% Korting Speedo Hydrosity 2.0 zwembril zwart (00446017881)

De Speedo Hydrosity 2.0 zwembril is een comfortabele en veelzijdige zwembril voor recreatieve en regelmatige zwemmers. Dankzij het gestroomlijnde design, de zachte afdichting en de eenvoudig verstelbare hoofdband biedt deze bril langdurig draagcomfort en een betrouwbare pasvorm. Of je nu binnen traint of buiten zwemt, met de Hydrosity 2.0 geniet je van helder zicht en optimale ondersteuning bij elke slag.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€20,95

€18,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > Arena Cobra Ultra mirror zwembril revo/blauw

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.