Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje  SA19GOGVA113 10% Korting

Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje

SA19GOGVA113 | Schrijf de eerste review! 39484 39484 5060627630054

De Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje is gemaakt van het zachtst mogelijke silicone, zodat deze perfect alle contouren van het gezicht volgt en goed aansluit.

De Aquaventure heeft daarmee een waterdichte afsluiting ook wanneer je je ogen samenknijpt voor die laatste inspanning blijft de Attack goed en comfortabel zitten.

De lenzen van de zwembril zijn fotochromatisch en worden automatisch donkerder als het licht buiten feller wordt.

Spoel de bril na elke training goed uit met kraanwater. Dit is met name belangrijk na een zwemsessie in zoutwater.

Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).


Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€64,95

57,95 €57,95

Je bespaart €7,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Specificaties
  • Merken Zone3
  • Type lens Fotochrome lens
  • Kleur Oranje
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Categorie Zone 3 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Arena Tracks wit/smoke/fuchsia 15% Korting Arena Tracks wit/smoke/fuchsia (AA92341-95)

De best-seller van de brillen. Ideaal te gebruiken als trainingsbril, maar ook als instapmodel voor wedstrijden.

Zijn hydrodynamisch design zorgt ervoor dat het vele gezichten goed past, ook veel junioren zwemmers.

De bril heeft een harde lens (polycarbonate), verschillende neusbruggen en zowel de seal als de dual strap zijn gemaakt van siliconen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€19,95

€16,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Zone3 Venator-X photochromatic zwembril zwart/oranje 10% Korting Zone3 Venator-X photochromatic zwembril zwart/oranje (SA22GOGve113)

De Zone3 Venator-X photochromatic zwembril heeft een exclusieve pasvorm. Op basis van de feedback van zowel amateur als professionele zwemmers, over de Vapour en Attack zwembrillen, is Zone3 in staat geweest om de beste componenten van beide te combineren. Een zeer comfortabele zwembril met een geweldige pasvorm is ontworpen voor wedstrijden of trainingen in openwater of voor binnen- en buitenzwembad trainingen. Zone3 voorspelt dat deze bril - met fantastische prijs/kwaliteit - in zeer grote aantallen gaat verkopen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€54,95

€48,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

Zone3 Volare race polarized zwembril zwart/rood Zone3 Volare race polarized zwembril zwart/rood (SA18GOGVO108)

De Zone3 Volare race polarized zwembril is de ultieme hybriede zwembril met een low-profile ontwerp. De prestaties van een race zwembril voor in het zwembad worden perfect aangevuld door het comfort van de demping van de ultra zachte siliconen afdichtingen. Dit is meestal alleen terug te vinden bij openwater zwembrillen. Hierdoor levert de Volare uitstekende prestaties in het zwembad of in open water. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€44,95

 (incl. BTW)

Aqua Sphere Vista XP transparante lens zwembril rood Aqua Sphere Vista XP transparante lens zwembril rood (ASMS5640006LC)

De Aqua Sphere Vista XP zwembril is dé perfecte zwembril voor openwaterzwemmen en triathlon.

Dit comfortabele zwemmasker heeft een lekbestendige afdichting door het gebruik van Softeril.

De krasbestendige Plexisol lenzen zijn gebogen en bieden een zichtveld van maar liefst 180 graden zonder dat het zicht vervormt.

De Vista XP is voorzien van een one-touch, Quick-Fit gespsysteem voor probleemloze aanpassingen van het hoofdbandje.

Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€37,95

 (incl. BTW)

Arena The One mask zwembril getint/zwart 14% Korting Arena The One mask zwembril getint/zwart (AA003148-100)

De uiterst comfortabele Arena The One Mask is ontworpen voor fitnesszwemmers. Dankzij het exclusieve design past deze goggle zich aan elke zwemmer aan. Het extra zachte en hypoallergene siliconen materiaal zorgt voor uitstekend comfort. De neusbrug past zich aan het gezicht aan. De strap is eenvoudig te verstellen, wat zorgt voor een aangename pasvorm, ook met lang haar. Door het grote frame is de bril ook geschikt voor grote hoofdvormen. De zwembril is voorzien van een anti-fog coating en UV bescherming en is PVC vrij. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€27,95

€23,95

  Je bespaart €4,- (incl. BTW)

Zone3 Apollo getinte lens zwembril zilver/zwart 11% Korting Zone3 Apollo getinte lens zwembril zilver/zwart (SA18GOGAP116)

De Zone3 Apollo getinte lens zwembril zilver/zwart beschikt over zachte uit één stuk bestaande siliconen oogstukken en een uiterst comfortabele frame wat voor een goede pasvorm zorgt, vooral bij kleinere gezichten. De Italiaanse getinte lenzen zorgen voor een fantastisch zicht zowel in het zwembad als in het open water. De smooked lenzen helpen de ogen te beschermen in helderdere omstandigheden. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€26,-

€22,95

  Je bespaart €3,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.