Funky Trunks Fast Glass classic trunk zwembroek heren  FT30M70941 Uitverkoop

Funky Trunks Fast Glass classic trunk zwembroek heren

FT30M70941 | Schrijf de eerste review! 64026 64026 9334722399687

Deze Funky Trunks Fast Glass classic trunk is waar het allemaal begon.

De originele en meest populaire model zwembroek met een zijkant van 16,5 cm (iets breder voor grotere maten), en een opgestikte buidel aan de voorkant voor extra ruimte met dubbele voering voor ondersteuning.

Trekkoord om ze omhoog te houden en breed elastiek in de taille en de beenopening bieden uitzonderlijk comfort rondom.

Fast Glass:
Omdat alle telefoonbedrijven hun telefoons met mooie glazen behuizingen maken, hebben we altijd dat zwemkleding ook van glas gemaakt moet worden.

Onze eerste poging mislukte toen we het eenrichtingsglas verkeerd om plaatsten, maar onze tweede poging is veelbelovender.

Omstanders kunnen niet langer door je pak kijken en het nieuwe breukvaste glas betekent dat het pak niet volledig desintegreert als je erin duikt.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€39,95

29,95 €29,95

Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

De zwemkleding van Funky Trunks is gemaakt van exclusieve C-Infinity stof, een kleurrijk Italiaanse polyester dat extreem chloorbestendig is. De beste keuze voor alle zwemmers, C-Infinity is comfortabel, elastich en behoud zijn kleur veel langer dan zwemkleding dat gemaakt is van andere stoffen. Ideaal voor recreative zwemmers of strandganger maar ook zeker voor zwemmers die willen presteren.

Eigenschappen:
- kleurechtheid
- chloorbestendigheid
- elasticiteit
- behoud van pasvorm
- droogt snel
- 50+ UV bescherming

Specificaties
  • Merken Funky Trunks
  • Uitvoering Swim trunk
  • Kleur Zwart
  •   Combi kleur
  •   Diverse
  • Geslacht Heren
  • Categorie Funky Trunks Kickstarter 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Finis Thermal swim shirt zwart unisex Finis Thermal swim shirt zwart unisex (1.05.048)

Het Finis Thermal Swim Shirt houdt zwemmers warm door lichaamswarmte vast te houden met de innovatieve BiPoly-stof. Dit sterke, maar lichte materiaal vormt zich naar het bovenlichaam zonder de bewegingsvrijheid te beperken. Bij langdurig gebruik zorgt de lichte waterweerstand van het shirt bovendien voor extra kracht- en uithoudingsvermogen. De bekroonde Polyolefin-vezels bieden UPF 50+ bescherming tegen UVA en UVB-stralen en hebben antibacteriële eigenschappen. Daarnaast is het materiaal chloorbestendig en vervaagt het niet.

Gratis levering: 3-7 werkdagen
€81,95

 (incl. BTW)

Funky Trunks Leaving Today training jammer heren 27% Korting Funky Trunks Leaving Today training jammer heren (FTS003M72084)

De Funky Trunks training jammer zwembroek heren is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar comfort, stijl en duurzaamheid tijdens het zwemmen. Deze jammer, gemaakt van gerecycled materiaal, biedt een perfecte dekking van heup tot knie, zodat je je volledig kunt concentreren op je prestaties in het water.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€54,95

€39,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Arena Team Swim brief zwart heren Arena Team Swim brief zwart heren (AT004773-550)

De extreem duurzame en chloorbestendige Arena Team Swim brief is ideaal voor zowel wedstrijdzwemmers als recreatieve zwemmers die geregeld in het water liggen. De short is voorzien van een comfortabele voering aan de voorkant en een trekkoord aan de binnenkant voor een uitstekende pasvorm. Het chloorbestendige MaxLife Eco materiaal biedt UV 50+ bescherming en is extreem sneldrogend en duurzaam.

Deze milieuvriendelijke versie van arena’s MaxLife materiaal bevat ten minste 50% gerecycled polyester uit PET flessen. Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€24,95

 (incl. BTW)

Arena Team Swim jammer lichtblauw heren Arena Team Swim jammer lichtblauw heren (AT004770-720)

De extreem duurzame en chloorbestendige Arena Team Swim jammer is ideaal voor zowel wedstrijdzwemmers als recreatieve zwemmers die geregeld in het water liggen. De jammer is voorzien van een comfortabele voering aan de voorkant en een trekkoord aan de binnenkant voor een uitstekende pasvorm. Het chloorbestendige MaxLife Eco materiaal biedt UV 50+ bescherming en is extreem sneldrogend en duurzaam.

Deze milieuvriendelijke versie van arena’s MaxLife materiaal bevat ten minste 50% gerecycled polyester uit PET flessen. Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€34,95

 (incl. BTW)

Arena Powerskin R-EVO+ open water zwembroek zwart heren 35% Korting Arena Powerskin R-EVO+ open water zwembroek zwart heren (AR25275-50VRR)

De Arena Powerskin R-EVO+ open water zwembroek zwart heren is het nieuwste lid in de Arena Powerskin-familie, ontworpen voor het zwemmen in open water. Het is gemaakt van een 100% textielmateriaal, hierdoor geeft het de broek de zwemmer een betere stabiliteit en lichaamshouding tijdens het zwemmen. Dankzij de Z-Raptor+ -stof garandeerd de broek een super goede compressie in combinatie met een ongeëvenaard comfort. De platte gebonden naden en het gestroomlijnde design van de broek zorgen ervoor dat je weinig last van weerstand hebt in het water. Deze broek is ontworpen voor zwemmen in open water. Fina approved: deze zwemkleding van Arena is goedgekeurd door de Fina en is toegelaten bij de KNZB en KNTB.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€129,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Funky Trunks Still Black training jammer heren Funky Trunks Still Black training jammer heren (FTS003M00470)

De Funky Trunks Training Jammer zorgt voor duurzame prestaties met sportieve pasvorm. De Funky Trunks Training Jammer is ontworpen voor serieuze zwemmers die dagelijks in het water liggen. Deze zwembroek biedt een gestroomlijnde pasvorm tot net boven de knie en is ideaal voor zowel training als competitie.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€44,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembroeken heren > Funky Trunks Fast Glass classic trunk zwembroek heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.