
De Speedo Eco+ Tech Panel Jammer Comfort & Duurzaamheid voor Elke Training.
De Speedo Eco+ Tech Panel Jammer combineert stijl en prestaties, ideaal voor zwemmers die comfort en hydrodynamische efficiëntie zoeken.
Het strakke ontwerp met rode en grijze grafische lijnen geeft een sportieve uitstraling, terwijl de ingebouwde ondersteuning extra comfort biedt tijdens intensieve trainingen.
€48,-
€42,95Je bespaart €5,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Waarom kiezen voor de Speedo Eco+ Tech Panel Jammer?
- Optimale pasvorm – De elastische tailleband met trekkoord zorgt voor een stevige en aanpasbare fit.
- Ingebouwde ondersteuning – Biedt extra comfort en stabiliteit tijdens het zwemmen.
- Sneldrogend & chloorbestendig – Gemaakt van Endurance+ stof, ideaal voor frequent gebruik in het zwembad.
- Milieuvriendelijk – De polyester garens in de stof zijn gemaakt van 100 procent gerecycled plastic, zoals PET-flessen.
Of je nu traint voor een wedstrijd of aan je techniek werkt, de Speedo Eco+ Tech Panel Jammer biedt de perfecte combinatie van prestaties, comfort en duurzaamheid.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Funky Trunks Training Jammer zorgt voor duurzame prestaties met sportieve pasvorm. De Funky Trunks Training Jammer is ontworpen voor serieuze zwemmers die dagelijks in het water liggen. Deze zwembroek biedt een gestroomlijnde pasvorm tot net boven de knie en is ideaal voor zowel training als competitie.
(incl. BTW)
De Funky Trunks training jammer zwembroek heren is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar comfort, stijl en duurzaamheid tijdens het zwemmen. Deze jammer, gemaakt van gerecycled materiaal, biedt een perfecte dekking van heup tot knie, zodat je je volledig kunt concentreren op je prestaties in het water.
€54,95
€43,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
De Funky Trunks Training Jammer zorgt voor duurzame prestaties met sportieve pasvorm. De Funky Trunks Training Jammer is ontworpen voor serieuze zwemmers die dagelijks in het water liggen. Deze zwembroek biedt een gestroomlijnde pasvorm tot net boven de knie en is ideaal voor zowel training als competitie.
(incl. BTW)
De Zone3 Performance speed jammer heren is gemaakt van het lichtgewicht, hydrodynamisch 'Performance Gold' materiaal met een tefloncoating waardoor hij water afstoot en hij minder last van weerstand heeft. De lage weerstand en hoge water-afstotende eigenschappen steunen je lichaamshouding in het water en helpen je om sneller te kunnen zwemmen. De stof is zeer gestructureerd wat zorgt voor een uitstekende vormbehoud en gerichte compressie om je spieren en prestaties te ondersteunen. De jammer is ontworpen om zich als een tweede huid om het lichaam te vormen met flatlock low-profile naden voor een goede pasvorm en een stijlvolle uitstraling.
€64,95
€55,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
Met de Zone3 Pacific Koa jammer geniet je van een optimale combinatie van kwaliteit en een gestroomlijnd en stijlvol design. Gemaakt van De stevige XFINITY stof die 100% chloorbestendig is waaroor het badpak heel lang mee zal gaan. De stof heeft een goed ademend vermogen, droogt snel en biedt ook nog een zeer goede bescherming tegen UV straling. Het jammer beschikt over een goede stretch wat zorgt voor een veel bewegingsvrijheid. Met behulp van het trekkoord pas je de pasvorm naar wens aan.
€49,95
€39,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De extreem duurzame en chloorbestendige Arena Team Swim short is ideaal voor zowel wedstrijdzwemmers als recreatieve zwemmers die geregeld in het water liggen.
De short is voorzien van een comfortabele voering aan de voorkant en een trekkoord aan de binnenkant voor een uitstekende pasvorm.
Het chloorbestendige MaxLife Eco materiaal biedt UV 50+ bescherming en is extreem sneldrogend en duurzaam.
Deze milieuvriendelijke versie van arena’s MaxLife materiaal bevat ten minste 50% gerecycled polyester uit PET flessen.
Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwembroeken heren > Speedo eco+ tech panel jammer blauw/rood heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.