Met de Finis Foil monofin geel kun je snel door het water zwemem met de Foil Body Motion bedacht door coach Bob Gillett.
Bij de Foil Body Motion gebruik je het hele lichaam om een krachtige, golvende dolfijnbeweging door het water te maken.
Deze dolfijnbeweging verbetert de torso- en beenkracht van de zwemmer aanzienlijk.
Gemaakt van een natuurlijk rubber wat zorgt voor een veilige en comfortabele pasvorm.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Zoggs Ultra Blue trainingsvinnen blauw
(465209-300389)
De Zoggs Ultra Blue trainingsvinnen hebben een korte vin met een dubbele dichtheid.
Ze hebben een zacht, flexibel voetgedeelte wat voor een perfecte pasvorm zorgt, het effectieve, korte oefenblad is van een harder materiaal gemaakt.
Ultra Blue Finz zijn licht van gewicht, wat resulteert in een meer gebalanceerde en natuurlijke ritmische beenslag, dit zorgt ervoor dat de spieren in de kuiten minder snel vermoeid raken en je minder kans hebt om kramp te krijgen.
De vinnen kunnen worden gebruikt in combinatie met een kickboard, zodat je je volledig kunt richten op het verbeteren van je beenslag.
Let op: de Zoggs Ultra Fins zijn per maat verschillend van kleur hier onder vind u een overzicht
33-34 Rood
35-36 Lichtblauw
37-38 Geel
39-40 Groen
41-42 Donkerblauw
43-44 Zwart
45-46 Turquoise
€39,95
€29,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Finis Fishtail zwemvinnen
(1.05.059.37)
De Finis Fishtail zwemvinnen zijn speciaal ontwikkeld om het zelfvertrouwen te vergroten van kinderen in het water. Ontworpen om gedragen te worden zodra een kind kan lopen, passen de Fishtail-vinnen zich aan aan de bewegingen van jonge zwemmers. Het rubberen materiaal voegt drijfvermogen toe om te helpen de benen naar de oppervlakte te tillen. De Fishtail zwemvinnen belonen zelfs de kleinste trappen met voorwaartse beweging om het leren te versnellen en vertrouwen in het water op te bouwen.
(incl. BTW)
Finis Long floating fin zwemvinnen
(1.05.037)
Het lange, hydrodynamische blad van de Finis Long floating fin zwemvinnen laat atleten sneller zwemmen en traint de beenspieren. Het drijfvermogen van de vinnen tilt je benen op en vermindert de weerstand in het water. De gesloten hiel maakt de vinnen comfortabeler en beschermt de benen en enkels tegen overbelasting. Gemaakt van natuurlijk rubber wat zorgt voor extra grip en waardoor ze niet zinken in zoet of zout water. De long floating fins zijn gemaakt voor zwemmers van alle niveaus en leeftijden. Let op: de kleur van de Long floating fin zwemvinnen verschillen per maat.
(incl. BTW)
Orca Floating training fins zwart/blauw
(SA11)
De Orca Floating training fins zijn een onmisbaar accessoire voor zwemtrainingen in het zwembad. Ze helpen bij het verfijnen van je zwemtechniek en versterken je beenspieren, zodat je een krachtigere trap kunt ontwikkelen voor triatlon- en openwaterwedstrijden. Dankzij de lange bladen kun je techniekdrills uitvoeren zonder snel vermoeid te raken, waardoor je je volledig kunt concentreren op een correcte uitvoering van elke oefening. Het ontwerp met gesloten hiel zorgt voor extra ondersteuning en stabiliteit, waardoor je enkels beschermd blijven en de vinnen stevig op hun plaats blijven, zelfs tijdens intensieve trainingssessies.
(incl. BTW)
5% Korting
Aqua Sphere Zip VX zwemvinnen zwart/blauw unisex
(ASFA327EU4010)
De Aqua Sphere Zip VX zwemvinnen zijn voor zwemmers van alle niveaus.
De vin versterkt en verbetert de natuurlijke beenslagbeweging en is voorzien van grip pads voor een perfecte grip.
Gemakkelijk verstelbare gespen voor een aangepaste pasvorm en maatvoering (35-40, 40-44 of 44-48)
€39,95
€37,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
Arena Powerfin pro II zwemvinnen blauw
(AA006151-110)
De Arena Powerfin pro II zwemvinnen zijn korte zwemvliezen om je benen mee te trainen. De Arena Powerfin is een trainingsmiddel wat ontworpen is voor krachttraining van de beenspieren. De exclusieve zool van de vinnen zorgt voor betere grip, meer kracht en voorkomt blaarvorming. Deze zwemvin wordt meestal in combinatie met een zwemplank gebruikt. Met deze 2 trainingsmaterialen krijg je een stabiele ligging in het water en heb je een betere controle over je zwemtechniek.
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemflippers en zwemvinnen > Finis Foil monofin geel
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.