Uitverkoop
De Aqua Sphere Madonna Badpak dames zwart/blauw heeft een erg goede pasvorm, biedt borstondersteuning en heeft een handige sportrug, waardoor de bandjes niet afzakken.
Ook beschermt het badpak tegen UV-stralen.
Gebruik in de maattabel de maat D.
€46,95
€34,95Je bespaart €12,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Funkita diamond back badpak dames is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid. Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort. ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.
€62,95
€49,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
25% Korting
Funkita Tiki Tango single strap badpak dames
(FKS030L71975)
Het Funkita single strap badpak dames is Gemaakt van Gerecycled Materiaal. Ervaar het ultieme zwempak, ontworpen voor liefhebbers van dunne schouderbandjes die zorgen voor maximale bewegingsvrijheid en het gevoel van water dat moeiteloos over je rug stroomt. Het duurzame ECO C-INFINITY-materiaal is volledig chloorbestendig en geeft afgedankte plastic flessen een tweede leven.
€62,95
€46,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
10% Korting
Speedo eco+ placem laneback zwart/paars dames
(00305417546)
De Speedo Eco+ Placem Laneback Stijlvol, Comfortabel & Duurzaam. Zwem met vertrouwen en stijl in de Speedo Eco+ Placem Laneback. Dit badpak combineert prestaties met een flatterend ontwerp en is ideaal voor zowel trainingssessies als intensieve zwemprestaties. De Laneback biedt maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid, zodat je ongehinderd door het water kunt glijden. De contrasterende schouderbanden en het abstracte fluo rode en paarse paneelontwerp zorgen voor een sportieve, moderne look.
€58,-
€51,95Je bespaart €6,05 (incl. BTW)
9% Korting
Sailfish Power Adjustable X badpak zwart dames
(G00269C10)
De Sailfish Power Adjustable X badpak met een nieuwe snit en verbeterde pasvorm, geeft je de kracht voor langere trainingssessies.
De Power-collectie maakt indruk met haar puristische design en laat niets te wensen over wat betreft pasvorm en comfort.
Het Power-materiaal zorgt voor uitstekende spiercompressie en vermindert zo de spierspanning, zelfs tijdens de training.
€54,95
€49,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Speedo eco+ print hydrasuit blauw dames
(1244518172)
Het Speedo Eco+ Printed Hydrasuit biedt een perfecte combinatie van ondersteuning, duurzaamheid en stijl. Voor sportieve zwemsters die het uiterste uit hun training willen halen, is een betrouwbaar en comfortabel badpak essentieel. Dankzij de technische materialen en slimme pasvorm kun je zonder afleiding focussen op jouw prestaties in het water.
(incl. BTW)
21% Korting
Funkita Still rood diamond back badpak meisjes
(FS11G00467)
Dit Funkita Still rood diamond back badpak meisjes is uitgevoerd met funkita's klassieke trainings snit met een diamant vormige opening aan de achterzijde. Het achterpand biedt een perfecte gedeelde bedekking voor baanzwemmen. Ontworpen met het zeer mooie borduurwerk waar Funkita om bekend staat.
€37,95
€29,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Aqua Sphere Madonna Badpak dames zwart/blauw
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.