Het Funkita diamond back badpak is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid.
Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort.
ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De inzetstukken op de rug zorgen voor extra ondersteuning bij de borst en schouders, terwijl de dubbele schouderbandjes je comfort bieden bij elke zwemslag. Dit badpak heeft een gematigde bedekking aan de achterkant, zodat je je altijd comfortabel voelt. De voering aan de voorkant en de hoogwaardige afwerking maken dit zwempak de ideale keuze voor langdurige training.
ECO C-INFINITY is een superieur polyester, vervaardigd uit plastic flessen aan het einde van hun levenscyclus. Het biedt 100% chloorbestendigheid, levendige kleuren en draagt bij aan het verminderen van de impact op het milieu. Zwem dag in dag uit in de meest opvallende zwemkleding die er te vinden is.
Kenmerken:
- Materiaal: 100% Gerecycled Polyester
- Compressie: Nee
- Activiteit: Zwemmen
- Geslacht: Dames
- Zonbescherming: UPF 50
- Textieltype: Synthetisch, gerecycled materiaal
- Gewicht: 100 g
- Eigenschappen: Chloorbestendig en duurzaam
Materialen
- C-Infinity stof
- 100% Italiaans polyester
- Zeer kleurvast en extreem chloorbestendig
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish Power Sportback badpak zwart dames
(G00268C10)
De Sailfish Power Sportback badpak met een gemiddelde beenuitsnijding garandeert perfecte bewegingsvrijheid en tegelijkertijd veiligheid in elke positie.
De Power-collectie maakt indruk met haar puristische design en laat niets te wensen over wat betreft pasvorm en comfort.
Het Power-materiaal zorgt voor uitstekende spiercompressie en vermindert zo de spierspanning, zelfs tijdens de training.
(incl. BTW)
9% Korting
Sailfish Power Adjustable X badpak blauw dames
(G00269C99)
De Sailfish Power Adjustable X badpak met een nieuwe snit en verbeterde pasvorm, geeft je de kracht voor langere trainingssessies.
De Power-collectie maakt indruk met haar puristische design en laat niets te wensen over wat betreft pasvorm en comfort.
Het Power-materiaal zorgt voor uitstekende spiercompressie en vermindert zo de spierspanning, zelfs tijdens de training.
€54,95
€49,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Funkita Storm Chaser single strap badpak dames
(FKS030L72307)
Ontdek de Funkita Single Strap Badpak comfort & stijl in eén. Til je zwemtraining of recreatief baantje trekken naar een hoger niveau met het Funkita Single Strap badpak. Dit damesbadpak combineert een opvallend design met een comfortabele pasvorm, speciaal ontworpen voor actieve zwemmers.
(incl. BTW)
25% Korting
Funkita Coco Canel diamond back badpak dames
(FKS033L71977)
Het Funkita diamond back badpak dames is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid. Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort. ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.
€62,95
€46,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
Funkita Still zwart diamond back badpak dames
(FS11L00470)
Dit Funkita Still zwart diamond back badpak dames is uitgevoerd met funkita's klassieke trainings snit met een dubbele bebonden schouder band. Het achterpand biedt een perfecte gedeelde bedekking voor baanzwemmen. Ontworpen met een zeer mooie pasvorm waarvan Funkita bekend staat, deze stijl laat alle features zien!
(incl. BTW)
23% Korting
Zone3 OWS Renew High Neck badpak grijs dames
(SW22WOWSN122)
Het Zone3 OWS Renew High Neck badpak zorgt ervoor dat je het maximale uit je prestatie kan halen.
De zoektocht naar duurzamere zwemkleding heeft geleid tot de creatie van de 'OWS Renew'-collectie, speciaal ontworpen voor zwemmen in open water.
De pakken maken gebruik van XFINITY RENEW, een polyestergaren gevormd uit gerecyclede flessen.
Het materiaal evenaart de prestaties van onze originele XFINITY, inclusief de 100% chloorbestendigheid, vormvastheid en bedekking, terwijl het nog milieuvriendelijker is.
€64,95
€49,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Funkita Bits Of Peace diamond back badpak dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.