
Met dit Funkita Bound up strapped in badpak dames ben je zeker de blikvanger bij het zwembad!
het badpak heeft een hoge beenuitsnijdding, smalle riemen lopen tweemaal gekruist over de rug lopen en een volledige gestroomlijnde voorzijde.
Bound up: Deze print is gemaakt voor als je kledingkast een storing heeft.
Met de riemen die in zwemkleding verwerkt zitten kan je al je kleding lekker strak aan elkaar knopen zodat je ze nooit meer kwijt raakt.
€57,95
€37,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Funkita Bound up strapped in badpak dames
De zwemkleding van Funkita is gemaakt van exclusieve C-Infinity stof, een kleurrijk Italiaanse polyester dat extreem chloorbestendig is. De beste keuze voor alle zwemmers, C-Infinity is comfortabel, elastich en behoud zijn kleur veel langer dan zwemkleding dat gemaakt is van andere stoffen. Ideaal voor de recreative zwemmer of strandganger maar ook zeker voor zwemmers die willen presteren.
Eigenschappen:
- Strapped In one piece
- kleurechtheid
- chloorbestendigheid
- elasticiteit
- behoud van pasvorm
- droogt snel
- 50+ UV bescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Dit Funkita single strap badpak is een eendelig badpak met smalle bandjes en V-vormige rug. Uitstekende duurzaamheid en bewegingsvrijheid met enkelband afwerking en een open rug die uw sportieve vorm zal flatteren. Zoek niet verder als u de voorkeur geeft aan dunnere schouderbanden voor meer bewegingsvrijheid en houdt van het gevoel van water dat over uw rug glijdt.
€62,95
€37,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Het Zone3 OWS Renew High Neck badpak zorgt ervoor dat je het maximale uit je prestatie kan halen.
De zoektocht naar duurzamere zwemkleding heeft geleid tot de creatie van de 'OWS Renew'-collectie, speciaal ontworpen voor zwemmen in open water.
De pakken maken gebruik van XFINITY RENEW, een polyestergaren gevormd uit gerecyclede flessen.
Het materiaal evenaart de prestaties van onze originele XFINITY, inclusief de 100% chloorbestendigheid, vormvastheid en bedekking, terwijl het nog milieuvriendelijker is.
€69,-
€61,95Je bespaart €7,05 (incl. BTW)
Het Zone3 Iconic bound back zorgt ervoor dat je het maximale uit je prestatie kan halen. Dankzij Double lined compression ervaar je maximale ondersteuning tijdens je activiteit. De stevige interne beha biedt extra comfort en bescherming. Het badpak is gemaakt van hoogwaardig Xfinity materiaal en voelt zeer comfortabel aan.
(incl. BTW)
De Speedo ECO+ Placement Muscleback Bewegingsvrijheid & Duurzaamheid. Het Speedo ECO+ Placement Muscleback badpak is ontworpen voor zwemmers die comfort en prestaties willen combineren. Met een aansluitende pasvorm en een muscleback-ontwerp biedt dit badpak optimale bewegingsvrijheid, perfect voor intensieve trainingen en regelmatige zwemsessies.
€49,-
€43,95Je bespaart €5,05 (incl. BTW)
In de Arena Kikko Pro Challenge Back badpak mag u zeer zeker gezien worden.
Het badpak heeft een hoge beenuitsnijding en is gemaakt van Maxlife Eco materiaal. Tevens is het voorzien van dunne bandjes en heeft een voering aan voorkant.
Dit Challenge-badpak heeft dunne bandjes, een volledige voering aan de voorkant en een hoge uitsnijding aan de achterkant voor een comfortabele vrouwelijke en sportieve look met verbeterde bedekking en ondersteuning waar u die het meest nodig heeft.
Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.
(incl. BTW)
De Sailfish Power Sportback badpak met een gemiddelde beenuitsnijding garandeert perfecte bewegingsvrijheid en tegelijkertijd veiligheid in elke positie.
De Power-collectie maakt indruk met haar puristische design en laat niets te wensen over wat betreft pasvorm en comfort.
Het Power-materiaal zorgt voor uitstekende spiercompressie en vermindert zo de spierspanning, zelfs tijdens de training.
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Funkita Bound up strapped in badpak dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.