Uitverkoop
De Funkita Fairy Flight twisted badpak dames is voorzien twee enkele schouderbandjes die op de rug samenkomen en daar om elkaar heen binden.
Het badpak is hoog uitgesneden bij de benen.
De minimale dekking aan de zijkant en op de rug zorgen voor volledige bewegingsvrijheid als je hard aan het trainen of relaxen bent.
Fairy Flight: Pinguïns worden in de media vaak beschreven als zorgzame, gemeenschapsdieren, maar buiten de camera's en de mediaschijnwerpers zijn ze eigenlijk nogal narcistisch en bereid om alles te doen om de hoofdattractie te zijn.
Van Happy Feet tot een BBC-documentaire, pinguïns zijn meedogenloos in hun zoektocht naar tijd voor de camera om er als de held uit te zien wanneer ze de kolonie beschutten tegen de storm.
€62,95
€32,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Funkita Head First twisted badpak dames
De zwemkleding van Funkita is gemaakt van exclusieve C-Infinity stof, een kleurrijk Italiaanse polyester dat extreem chloorbestendig is. De beste keuze voor alle zwemmers, C-Infinity is comfortabel, elastich en behoud zijn kleur veel langer dan zwemkleding dat gemaakt is van andere stoffen. Ideaal voor de recreative zwemmer of strandganger maar ook zeker voor zwemmers die willen presteren.
Eigenschappen:
- Twisted one piece
- kleurechtheid
- chloorbestendigheid
- elasticiteit
- behoud van pasvorm
- droogt snel
- 50+ UV bescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Funkita Go Flamingo single strap badpak dames
(FKS030L00547)
Ontdek de Funkita Single Strap Badpak comfort & stijl in eén. Til je zwemtraining of recreatief baantje trekken naar een hoger niveau met het Funkita Single Strap badpak. Dit damesbadpak combineert een opvallend design met een comfortabele pasvorm, speciaal ontworpen voor actieve zwemmers.
(incl. BTW)
11% Korting
Zone3 OWS Renew lange mouw zwempak zwart/multi blue dames
(SW25WOWSLS101)
Ontdek de Zone3 OWS Renew lange mauw zwempak Duurzaam, Comfortabel & Beschermend. De OWS Renew Long Sleeve Swimsuit is speciaal ontworpen voor openwaterzwemmen en zwembadtrainingen, met extra warmte, bescherming en een comfortabele pasvorm. Dit stijlvolle en functionele badpak maakt deel uit van de OWS Renew-serie en is vervaardigd uit 100% gerecycled Xfinity Renew polyester, wat bijdraagt aan een duurzamere zwemervaring zonder in te leveren op prestaties.
€79,-
€69,95Je bespaart €9,05 (incl. BTW)
25% Korting
Funkita Feeling Rosy Single Strap badpak dames
(FKS030L71934)
Dit Funkita single strap badpak is een eendelig badpak met smalle bandjes en V-vormige rug. Uitstekende duurzaamheid en bewegingsvrijheid met enkelband afwerking en een open rug die uw sportieve vorm zal flatteren. Zoek niet verder als u de voorkeur geeft aan dunnere schouderbanden voor meer bewegingsvrijheid en houdt van het gevoel van water dat over uw rug glijdt.
€62,95
€46,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
Het Zone3 Iconic classic badpak zorgt ervoor dat je het maximale uit je prestatie kan halen. Dankzij Double lined compression ervaar je maximale ondersteuning tijdens je activiteit. De stevige interne beha biedt extra comfort en bescherming. Het badpak is gemaakt van hoogwaardig Xfinity materiaal en voelt zeer comfortabel aan.
€49,95
€39,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
20% Korting
Funkita Still rood diamond back badpak dames
(FS11L00467)
Dit Funkita Still rood diamond back badpak dames is uitgevoerd met funkita's klassieke trainings snit met een dubbele bebonden schouder band. Het achterpand biedt een perfecte gedeelde bedekking voor baanzwemmen. Ontworpen met een zeer mooie pasvorm waarvan Funkita bekend staat, deze stijl laat alle features zien!
€49,95
€39,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Arena Kikko Pro Challenge Back badpak zwart/wit dames
(AF005902-550)
In de Arena Kikko Pro Challenge Back badpak mag u zeer zeker gezien worden.
Het badpak heeft een hoge beenuitsnijding en is gemaakt van Maxlife Eco materiaal. Tevens is het voorzien van dunne bandjes en heeft een voering aan voorkant.
Dit Challenge-badpak heeft dunne bandjes, een volledige voering aan de voorkant en een hoge uitsnijding aan de achterkant voor een comfortabele vrouwelijke en sportieve look met verbeterde bedekking en ondersteuning waar u die het meest nodig heeft.
Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Funkita Fairy Flight twisted badpak dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.