Uitverkoop
Met dit Funkita Ice queen strapped in badpak dames ben je zeker de blikvanger bij het zwembad!
het badpak heeft een hoge beenuitsnijdding, smalle riemen lopen tweemaal gekruist over de rug lopen en een volledige gestroomlijnde voorzijde.
Ice queen: Onze vaardigheden als parttime historici hebben hun nut bewezen.
Onlangs werd er vastgesteld dat het pantser dat we tijdens de middeleeuwen droegen eigenlijk een primitief zwempak was voor soldaten tijdens de oude Olympische Spelen.
De metalen elementen in het harnas, die Funkita heeft nagebootst in hun designs, hielp de soldaten gestroomlijnd zo snel mogelijk naar de bodem van het zwembad te zinken.
€62,95
€44,95Je bespaart €18,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De zwemkleding van Funkita is gemaakt van exclusieve C-Infinity stof, een kleurrijk Italiaanse polyester dat extreem chloorbestendig is. De beste keuze voor alle zwemmers, C-Infinity is comfortabel, elastich en behoud zijn kleur veel langer dan zwemkleding dat gemaakt is van andere stoffen. Ideaal voor de recreative zwemmer of strandganger maar ook zeker voor zwemmers die willen presteren.
Eigenschappen:
- Strapped In one piece
- kleurechtheid
- chloorbestendigheid
- elasticiteit
- behoud van pasvorm
- droogt snel
- 50+ UV bescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Speedo eco+ print hydrasuit blauw dames
(1244518172)
Het Speedo Eco+ Printed Hydrasuit biedt een perfecte combinatie van ondersteuning, duurzaamheid en stijl. Voor sportieve zwemsters die het uiterste uit hun training willen halen, is een betrouwbaar en comfortabel badpak essentieel. Dankzij de technische materialen en slimme pasvorm kun je zonder afleiding focussen op jouw prestaties in het water.
(incl. BTW)
9% Korting
Sailfish Power Adjustable X badpak blauw dames
(G00269C99)
De Sailfish Power Adjustable X badpak met een nieuwe snit en verbeterde pasvorm, geeft je de kracht voor langere trainingssessies.
De Power-collectie maakt indruk met haar puristische design en laat niets te wensen over wat betreft pasvorm en comfort.
Het Power-materiaal zorgt voor uitstekende spiercompressie en vermindert zo de spierspanning, zelfs tijdens de training.
€54,95
€49,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
33% Korting
Zone3 Prism 2.0 Strap back badpak blauw/geel dames
(SW18WPRS117)
Het Zone3 Prism 2.0 Strap back badpak blauw/geel dames heeft een stijlvolle open design die de zwemmer maximale bewegingsvrijheid biedt en een hoge beenuitsnijding voor een comfortabele pasvorm, de discrete
overlocknaden zorgen voor een naadloze uitstraling en de gevoerde binnenkant voor maximale ondersteuning, dekking en comfort.
Het badpak is voorzien van een mooie op pop-art geinspireerde print.
€44,95
€29,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Het Funkita diamond back badpak dames is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid. Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort. ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.
€62,95
€49,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
20% Korting
Funkita Poison Pink single strap badpak dames
(FKS030L72146)
Ontdek de Funkita Single Strap Badpak comfort & stijl in eén. Til je zwemtraining of recreatief baantje trekken naar een hoger niveau met het Funkita Single Strap badpak. Dit damesbadpak combineert een opvallend design met een comfortabele pasvorm, speciaal ontworpen voor actieve zwemmers.
€62,95
€49,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
44% Korting
Funkita Pinky Palm diamond back badpak dames
(FKS033L70924)
Dit Funkita diamond back is onze klassieke trainings badpak met een dubbele bind schouderband en bescheiden rugdekking is perfect voor ronde zwemmen.
Het badpak is alleen van voorvoering voorzien dit is een gemakkelijk en prettig badpak met een alleszeggendestijl.
Pinky Palm:
Als je een roadtrip gaat maken, dan is dit de print voor jou.
Als je op reis bent, knip je gewoon delen van je kledingstuk en stuur een korte update van je avonturen naar familie en vrienden.
Je kunt ook de stukken op de koelkast plakken als een klein souvenir van de steden die je hebt bezocht
€62,95
€34,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Funkita Ice queen strapped in badpak dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.