
Dit Funkita Needle work single strap badpak dames is uitgevoerd met een “single strap”, in andere woorden een “enkele band” constructie.
Verder is dit badpak opgebouwd uit een Strappy V constructie, deze V-band zorgt voor een perfecte bewegingsvrijheid.
Uitstekende duurzaamheid, afgerond met een enkele verbinding en met een open rug design waarin jou sportieve figuur zeer mooi staat
Dit badpak heeft een volledige gestroomlijnde voorzijde, wat zorgt voor de perfecte uitrusting voor lange trainingsuren!
Needle work: Om de print op de juiste plaats te krijgen, stemden onze modellen ermee in elk kledingstuk te dragen terwijl de naaister de naald door de stof haalde.
De lange uren werden draaglijk gemaakt doordat de ze af en toe geprikt werden om ze wakker te houden.
€57,95
€37,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Funkita Needle work single strap badpak dames
De zwemkleding van Funkita is gemaakt van exclusieve C-Infinity stof, een kleurrijk Italiaanse polyester dat extreem chloorbestendig is. De beste keuze voor alle zwemmers, C-Infinity is comfortabel, elastich en behoud zijn kleur veel langer dan zwemkleding dat gemaakt is van andere stoffen. Ideaal voor de recreative zwemmer of strandganger maar ook zeker voor zwemmers die willen presteren.
Eigenschappen:
- Single strap one piece
- kleurechtheid
- chloorbestendigheid
- elasticiteit
- behoud van pasvorm
- droogt snel
- 50+ UV bescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
In de Arena Kikko Pro Challenge Back badpak mag u zeer zeker gezien worden.
Het badpak heeft een hoge beenuitsnijding en is gemaakt van Maxlife Eco materiaal. Tevens is het voorzien van dunne bandjes en heeft een voering aan voorkant.
Dit Challenge-badpak heeft dunne bandjes, een volledige voering aan de voorkant en een hoge uitsnijding aan de achterkant voor een comfortabele vrouwelijke en sportieve look met verbeterde bedekking en ondersteuning waar u die het meest nodig heeft.
Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.
(incl. BTW)
Het Funkita single strap badpak dames is Gemaakt van Gerecycled Materiaal. Ervaar het ultieme zwempak, ontworpen voor liefhebbers van dunne schouderbandjes die zorgen voor maximale bewegingsvrijheid en het gevoel van water dat moeiteloos over je rug stroomt. Het duurzame ECO C-INFINITY-materiaal is volledig chloorbestendig en geeft afgedankte plastic flessen een tweede leven.
€62,95
€54,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Het Zone3 OWS Renew High Neck badpak zorgt ervoor dat je het maximale uit je prestatie kan halen.
De zoektocht naar duurzamere zwemkleding heeft geleid tot de creatie van de 'OWS Renew'-collectie, speciaal ontworpen voor zwemmen in open water.
De pakken maken gebruik van XFINITY RENEW, een polyestergaren gevormd uit gerecyclede flessen.
Het materiaal evenaart de prestaties van onze originele XFINITY, inclusief de 100% chloorbestendigheid, vormvastheid en bedekking, terwijl het nog milieuvriendelijker is.
€64,95
€57,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
De Funkita diamond back badpak is het klassieke trainingsbadpak van Funkita met een dubbele bind schouderband en bescheiden rugdekking is perfect voor ronde zwemmen. Het badpak is alleen van voorvoering voorzien dit is een gemakkelijk en prettig badpak met een alleszeggendestijl. Ik ben het Funkita Diamond back one piece die er al sinds dag één is en zonder op te scheppen het populairste badpak blijft.
€62,95
€37,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Het Finis openback badpak is ontworpen voor zwemmers die op zoek zijn naar duurzaamheid en comfort. Gemaakt van hoogwaardig Aquatuff® materiaal, biedt deze badkleding een langdurige pasvorm zonder uit te rekken of te vervagen. Dankzij de chloor- en slijtagebestendige stof blijft de kwaliteit behouden, seizoen na seizoen.
(incl. BTW)
De Speedo Eco+ Printed Hydrasuit Stijlvol, Functioneel & Duurzaam. Til je zwemtraining naar een hoger niveau met de Speedo Eco+ Printed Hydrasuit. Dit gestroomlijnde en flatterende badpak is ontworpen voor ultieme bewegingsvrijheid en prestaties in het water. Met een hoge halslijn, volledige rugbedekking en een handige ritssluiting biedt dit hydrasuit een perfecte pasvorm en een aerodynamische look. De opvallende digitale print combineert een moderne fade-out stijl met een kleurrijke ombre ripple graphic, waardoor je zeker opvalt tijdens je training.
€68,-
€60,95Je bespaart €7,05 (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Funkita Needle work single strap badpak dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.