
Het Funkita diamond back badpak dames is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid.
Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort.
ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.
€62,95
€49,95Je bespaart €13,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De inzetstukken op de rug zorgen voor extra ondersteuning bij de borst en schouders, terwijl de dubbele schouderbandjes je comfort bieden bij elke zwemslag. Dit badpak heeft een gematigde bedekking aan de achterkant, zodat je je altijd comfortabel voelt. De voering aan de voorkant en de hoogwaardige afwerking maken dit zwempak de ideale keuze voor langdurige training.
ECO C-INFINITY is een superieur polyester, vervaardigd uit plastic flessen aan het einde van hun levenscyclus. Het biedt 100% chloorbestendigheid, levendige kleuren en draagt bij aan het verminderen van de impact op het milieu. Zwem dag in dag uit in de meest opvallende zwemkleding die er te vinden is.
Kenmerken:
- Materiaal: 100% Gerecycled Polyester
- Compressie: Nee
- Activiteit: Zwemmen
- Geslacht: Dames
- Zonbescherming: UPF 50
- Textieltype: Synthetisch, gerecycled materiaal
- Gewicht: 100 g
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Speedo Eco+ Printed Hydrasuit biedt een perfecte combinatie van ondersteuning, duurzaamheid en stijl. Voor sportieve zwemsters die het uiterste uit hun training willen halen, is een betrouwbaar en comfortabel badpak essentieel. Dankzij de technische materialen en slimme pasvorm kun je zonder afleiding focussen op jouw prestaties in het water.
(incl. BTW)
De Arena Challenge Solid badpak.
Of u nu een deelnemer bent of gewoon toegewijd aan de watersport, een zwempak van wereldklasse dat gemaakt is voor een lange levensduur zal uw prestaties en ervaring verbeteren.
Arena heeft pakken ontworpen voor zwemfederaties en clubs met behulp van innovatieve materialen en op atleten geteste stijlen, zoals de Team Challenge Back One-Piece.
Ontworpen met dunne, ondersteunende bandjes, een hoog uitgesneden been en een grote rug uitsnijding.
Bereik een nieuw persoonlijk record in deze professionele stijl.
Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.
(incl. BTW)
Ontdek de Funkita Single Strap Badpak comfort & stijl in eén. Til je zwemtraining of recreatief baantje trekken naar een hoger niveau met het Funkita Single Strap badpak. Dit damesbadpak combineert een opvallend design met een comfortabele pasvorm, speciaal ontworpen voor actieve zwemmers.
(incl. BTW)
De Funkita diamond back badpak is het klassieke trainingsbadpak van Funkita met een dubbele bind schouderband en bescheiden rugdekking is perfect voor ronde zwemmen. Het badpak is alleen van voorvoering voorzien dit is een gemakkelijk en prettig badpak met een alleszeggendestijl. Ik ben het Funkita Diamond back one piece die er al sinds dag één is en zonder op te scheppen het populairste badpak blijft.
€62,95
€49,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Het Funkita diamond back badpak dames is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid. Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort. ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.
(incl. BTW)
De Speedo fastskin LZR Ignite kneeskin Raceklaar met Comfort & Compressie. De Speedo Fastskin LZR Ignite Openback Kneeskin is ontworpen voor zwemmers die snelheid en ondersteuning willen combineren met maximaal comfort. Dit nieuwste racepak biedt gematigde compressie zonder een beperkende pasvorm, waardoor je je vrij en krachtig voelt in het water.
€210,-
€188,95Je bespaart €21,05 (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Funkita The Glitch diamond back badpak dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.