Funky Trunks Black Tint classic trunk zwembroek heren  FT30M70940 40% Korting

Funky Trunks Black Tint classic trunk zwembroek heren

FT30M70940 | Schrijf de eerste review! 64025 64025 9334722398284

Deze Funky Trunks Black Tint classic trunk is waar het allemaal begon.

De originele en meest populaire model zwembroek met een zijkant van 16,5 cm (iets breder voor grotere maten), en een opgestikte buidel aan de voorkant voor extra ruimte met dubbele voering voor ondersteuning.

Trekkoord om ze omhoog te houden en breed elastiek in de taille en de beenopening bieden uitzonderlijk comfort rondom.

Black Tint:
Omdat alle telefoonbedrijven hun telefoons met mooie glazen behuizingen maken, hebben we altijd dat zwemkleding ook van glas gemaakt moet worden.

Onze eerste poging mislukte toen we het eenrichtingsglas verkeerd om plaatsten, maar onze tweede poging is veelbelovender.

Omstanders kunnen niet langer door je pak kijken en het nieuwe breukvaste glas betekent dat het pak niet volledig desintegreert als je erin duikt.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€39,95

23,95 €23,95

Je bespaart €16,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

De zwemkleding van Funky Trunks is gemaakt van exclusieve C-Infinity stof, een kleurrijk Italiaanse polyester dat extreem chloorbestendig is. De beste keuze voor alle zwemmers, C-Infinity is comfortabel, elastich en behoud zijn kleur veel langer dan zwemkleding dat gemaakt is van andere stoffen. Ideaal voor recreative zwemmers of strandganger maar ook zeker voor zwemmers die willen presteren.

Eigenschappen:
- kleurechtheid
- chloorbestendigheid
- elasticiteit
- behoud van pasvorm
- droogt snel
- 50+ UV bescherming

Specificaties
  • Merken Funky Trunks
  • Uitvoering Swim trunk
  • Kleur Zwart
  •   Combi kleur
  •   Diverse
  • Geslacht Heren
  • Categorie Funky Trunks Kickstarter 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 OWS renew jammer zwart/grijs heren 14% Korting Zone3 OWS renew jammer zwart/grijs heren (SW25MOWSJ101)

Ontdek de Zone3 OWS renew jammer Duurzaam, Comfortabel & Ideaal voor Openwaterzwemmen. De OWS Renew Jammer is speciaal ontworpen voor openwaterzwemmen en biedt een perfecte balans tussen prestaties, comfort en duurzaamheid. Gemaakt van Xfinity Renew-stof, een gerecycled polyester garen afkomstig van plastic flessen, combineert deze jammer milieuvriendelijkheid met uitstekende prestaties.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€54,95

€46,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Arena Team Swim jammer zwart heren Arena Team Swim jammer zwart heren (AT004770-550)

De extreem duurzame en chloorbestendige Arena Team Swim jammer is ideaal voor zowel wedstrijdzwemmers als recreatieve zwemmers die geregeld in het water liggen. De jammer is voorzien van een comfortabele voering aan de voorkant en een trekkoord aan de binnenkant voor een uitstekende pasvorm. Het chloorbestendige MaxLife Eco materiaal biedt UV 50+ bescherming en is extreem sneldrogend en duurzaam.

Deze milieuvriendelijke versie van arena’s MaxLife materiaal bevat ten minste 50% gerecycled polyester uit PET flessen. Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€34,95

 (incl. BTW)

Finis Training Swimwear Jammer zwart heren Finis Training Swimwear Jammer zwart heren (1.10.221.101)

De Finis trainingszwembroek is gemaakt van robuust Aquatuff® materiaal en ontworpen om meerdere zwemseizoenen mee te gaan. De hoogwaardige polyester mix is bestand tegen chloor en vervaging, rekt niet uit en blijft vrij van haakjes en slijtage.

Levering binnen 3-7 werkdagen
€40,95

 (incl. BTW)

Funky Trunks Bolted Classic Trunk zwembroek heren 20% Korting Funky Trunks Bolted Classic Trunk zwembroek heren (FTS001M72086)

Maak kennis met de Funky Trunks Classic Trunk zwembroek heren. Gemaakt van gerecycled materiaal, biedt deze zwembroek niet alleen uitzonderlijk comfort en prestaties, maar draagt het ook bij aan een beter milieu.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€39,95

€31,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Finis Thermal swim shirt zwart unisex Finis Thermal swim shirt zwart unisex (1.05.048)

Het Finis Thermal Swim Shirt houdt zwemmers warm door lichaamswarmte vast te houden met de innovatieve BiPoly-stof. Dit sterke, maar lichte materiaal vormt zich naar het bovenlichaam zonder de bewegingsvrijheid te beperken. Bij langdurig gebruik zorgt de lichte waterweerstand van het shirt bovendien voor extra kracht- en uithoudingsvermogen. De bekroonde Polyolefin-vezels bieden UPF 50+ bescherming tegen UVA en UVB-stralen en hebben antibacteriële eigenschappen. Daarnaast is het materiaal chloorbestendig en vervaagt het niet.

Gratis levering: 3-7 werkdagen
€81,95

 (incl. BTW)

Funky Trunks Blue Viper Classic Trunk zwembroek heren Funky Trunks Blue Viper Classic Trunk zwembroek heren (FTS001M72145)

De Funky Trunks Classic Trunk zorgt voor comfort, pasvorm en performance in één opvallende zwembroek. De Funky Trunks Classic Trunk is ontworpen voor mannen die comfort en prestaties willen combineren. Met een iets langere pijp en een middelhoge taille biedt deze zwembroek optimale ondersteuning tijdens trainingen en recreatief zwemmen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€39,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembroeken heren > Funky Trunks Black Tint classic trunk zwembroek heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.