Uitverkoop
De Zone3 MF-X performance gold jammer heren is gemaakt van het lichtgewicht, hydrodynamisch 'Performance Gold' materiaal met een tefloncoating waardoor hij water afstoot en hij minder last van weerstand heeft.
De lage weerstand en hoge water-afstotende eigenschappen steunen je lichaamshouding in het water en helpen je om sneller te kunnen zwemmen.
De stof is zeer gestructureerd wat zorgt voor een uitstekende vormbehoud en gerichte compressie om je spieren en prestaties te ondersteunen.
De jammer is ontworpen om zich als een tweede huid om het lichaam te vormen met flatlock low-profile naden voor een goede pasvorm en een stijlvolle uitstraling.
€75,-
€59,95Je bespaart €15,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 MF-X performance gold jammer heren
MF-Xfinity collectie
De Zone3 MF-Xfinity collectie is ontworpen zwemkleding van de beste kwaliteit en een zeer fijne pasvorm aan te bieden tegen een betaalbare prijs. Deze kledinglijn is ontworpen in samenwerking met voormalig wereldkampioen en Olympiër Mark Foster. Met zijn kennis over wat je uitrusting nodig heeft op het absolute top niveau en zone3's jarenlange ervaring is de beste zwemkleding op de markt ontwikkeld.
Eigenschappen:
- Ontworpen om zich als een tweede huid om het lichaam te vormen
- Gerichte compressie voor verbeterde prestaties
- Het gestructureerd ontwerp ondersteund de spieren
- Goedgekeurd door de Fina
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Funky Trunks Mad Cat training jammer heren
(FTS003M72236)
De Funky Trunks Training Jammer zorgt voor duurzame prestaties met sportieve pasvorm. De Funky Trunks Training Jammer is ontworpen voor serieuze zwemmers die dagelijks in het water liggen. Deze zwembroek biedt een gestroomlijnde pasvorm tot net boven de knie en is ideaal voor zowel training als competitie.
(incl. BTW)
25% Korting
Funky Trunks Tou By Tou Classic Trunk zwembroek heren
(FTS001M72148)
De Funky Trunks Classic Trunk zorgt voor comfort, pasvorm en performance in één opvallende zwembroek. De Funky Trunks Classic Trunk is ontworpen voor mannen die comfort en prestaties willen combineren. Met een iets langere pijp en een middelhoge taille biedt deze zwembroek optimale ondersteuning tijdens trainingen en recreatief zwemmen.
€39,95
€29,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Arena Kikko Pro Swim Jammer blauw/rood heren
(AF005896-417)
De extreem duurzame en chloorbestendige Arena Team Swim jammer is ideaal voor zowel wedstrijdzwemmers als recreatieve zwemmers die geregeld in het water liggen.
De jammer is voorzien van een comfortabele voering aan de voorkant en een trekkoord aan de binnenkant voor een uitstekende pasvorm.
Het chloorbestendige MaxLife Eco materiaal biedt UV 50+ bescherming en is extreem sneldrogend en duurzaam.
Deze milieuvriendelijke versie van arena’s MaxLife materiaal bevat ten minste 50% gerecycled polyester uit PET flessen.
Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.
(incl. BTW)
Sailfish power short zwart heren
(G00165C10)
De Sailfish power short heeft een strak design en laat niets aan de wensen over als het gaat om comfort en pasvorm. Als u opzoek bent naar betere tijden in het water en zwemkleding die het beste in u naar boven brengt, dan hoeft u niet meer verder te zoeken. De nieuwe power collectie van Sailfish maakt indruk met een extreem hoog elastaan gehalte van 29%. Dit zorgt voor een lichte spier compressie zonder dat u verlies heeft van comfort en pasvorm.
(incl. BTW)
Sailfish power sunga blauw heren
(G00166C30)
De Sailfish power sunga heeft een strak design en laat niets aan de wensen over als het gaat om comfort en pasvorm. Als u opzoek bent naar betere tijden in het water en zwemkleding die het beste in u naar boven brengt, dan hoeft u niet meer verder te zoeken. De nieuwe power collectie van Sailfish maakt indruk met een extreem hoog elastaan gehalte van 29%. Dit zorgt voor een lichte spier compressie zonder dat u verlies heeft van comfort en pasvorm.
(incl. BTW)
Funky Trunks Wrapped Waves Classic Trunk zwembroek heren
(FTS001M72222)
De Funky Trunks Classic Trunk zorgt voor comfort, pasvorm en performance in één opvallende zwembroek. De Funky Trunks Classic Trunk is ontworpen voor mannen die comfort en prestaties willen combineren. Met een iets langere pijp en een middelhoge taille biedt deze zwembroek optimale ondersteuning tijdens trainingen en recreatief zwemmen.
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwembroeken heren > Zone3 MF-X performance gold jammer heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.